X kolejka: Jutrzenka Warta - Czarni Rząśnia 2:1 (0:0)
Ważna wygrana w meczu na szczycie!

01 października 2018 08:31

W sobotę, 6 października Jutrzenka podejmowała lidera tabeli Czarnych Rząśnia! Zwycięstwo daje nam nadzieję na tytuł mistrza jesieni! Juve wygrało 2:1 po zaciętym meczu, mimo że po godzinie gry przegrywaliśmy po golu Dariusza Krężela. Gole dla Juve zdobyli: Piotr Sajda w 67 minucie oraz Emilian Sulgan w 81 minucie po podaniu Roberta Jareckiego.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Paprota, Bednarek, Kobierski, Zabielski - Korski (od 26 min. Młotkiewicz), Pałucki (od 58 min. Sulgan), Dudek, Krogulec, Jarecki (k) - Sajda (od 79 min. Silva da Cruz). Trener Michał Łochowski. Żółta kartka: Bednarek. Sędziował Błażej Pietrzak. Widzów około 100, biletów sprzedano 44.

W następnej kolejce, w sobotę 13 października o godzinie 15.00 zagramy w Działoszynie z rezerwami Warty.

W kolejnym meczu ligowym nasi piłkarze nie potrafili wygrać. A gola znów straciliśmy w doliczonym czasie gry. Remisami raczej nie da się awansować do IV ligi! W Chojnem Juve było blisko trzech punktów, bo bramkę zdobyliśmy w 89 minucie, gdy po podaniu Mariusza Graczykowskiego gola zdobył Maciej Dudek. Jednak w doliczonym czasie gry Wiktor Bednarek sfaulował w polu karnym zawodnika gospodarzy i straciliśmy gola z jedenastki.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Pipczyński (od 77 min. Paprota), Bednarek, Graczykowski (k), Zabielski - Jarecki, Kobierski, Dudek, Korski - Sulgan (od 81 min. Młotkiewicz), Sajda (od 65 min. Krogulec). Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Bednarek, Kobierski, Dudek. Sędziował  Damian Badziak. Widzów około 100, w tym za Juve około 30.