XXIV kolejka: MLKS Konopnica - Jutrzenka Warta 1:1 (0:1)
Szkoda straconych punktów!

06 maja 2018 09:14

W meczu XXIV kolejki Jutrzenka 5 maja zremisowała w Konopnicy 1:1. Szkoda straconych punktów, bo gola wyrównującego straciliśmy w doliczonym czasie gry! Do przerwy Juve prowadziło 1:0 po golu Macieja Dudka w 38 min. strzałem głową po podaniu Roberta Jareckiego. Ostatnie 20 minut Juve grało w osłabieniu po czerwonej kartce dla Dominika Jagieły. Juve zachowało drugie miejsce w tabeli.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Kałuziński, Wolny, Graczykowski (k), Jagieła - Jarecki, Rymarski, Kobierski, Kosecki (od 90 min. Sulgan) - Sroczyński (od 68 min. Bednarek), Dudek (od 86 min. Sajda). Trener Michał Łochowski. Żółte kartki: Jagieła - dwie, Bednarek. Czerwona kartka: Jagieła - 68 min. (dwie żółte). Sędziował Patryk Kamyk. Widzów około 50, w tym za Jutrzenką 15.

W następnej kolejce, w niedzielę 13 maja o godzinie 17.00 podejmować będziemy WKS Wieluń. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.