XXXII kolejka: Jutrzenka Warta - Mechanik Radom. 0:2 (0:1)
To już jest koniec? Juve blisko spadku!

21 maja 2017 22:17

W meczu XXXII kolejki Jutrzenka przegrała w Warcie z Mechanikiem Radomsko 0:2. Mimo dużej przewagi i wielu sytuacji Juve nie potrafiło pokonać bramkarza gości. Ten wynik oznacza raczej nasz spadek do klasy okręgowej!

Relacja z tego meczu:

16 min. - karny dla gości po faulu Tomasza Kwiatkowskiego na zawodniku Mechanika - nasz bramkarz obronił strzał z 11 metrów!;

22 min. - po błędach obrony Wiktor Majewski wykorzystał sytuację sam na sam z naszym bramkarzem - 0:1;

23 min. - po indywidualnej akcji Oktawian Maliszewski z bliska trafił w boczną siatkę;

26 min. - strzał Damiana Rymarskiego przeleciał nad poprzeczką;

33 min. - strzał Oktawiana Maliszewskiego - obok słupka;

34 min. - po rzucie rożnym piłka trafiła w nasz słupek;

35 min. - strzał Piotra Sajdy nad bramką;

39 min. - dwie świetne okazje Juve - najpierw strzał Adriana Marciocha z bliska bramkarz wybronił, a dobitka Piotra Sajdy minęła słupek!;

40 min. - strzał zawodnika gości minął nasz słupek;

50 min. - strzał Damiana Rymarskiego nad bramką;

53 min. - dobra okazja Juve - strzał Stefana Potockiego obrońcy wybili z linii!;

56 min. - po ładnej akcji Roberta Jareckiego - Adrian Marcioch strzelił wprost w bramkarza!;

57 min. - strzał Rafała Różyckiego tuż obok słupka;

61 min. - ładny strzał Roberta Jareckiego minął minimalnie słupek;

63 min. - uderzenie Daniela Armatysa - niestety nad bramką;

71 min. - strzał Stefana Potockiego - znów nad bramką;

74 min. - Jakub Tazbir strzałem głową z bliska pokonał naszego bramkarza - 0:2;

76 min. - silne uderzenie Kacpra Jezierskiego tuż nad poprzeczką;

81 min. - strzał Jakuba Tazbira - Tomasz Kwiatkowski obronił;

87 min. - strzał głową Rafała Różyckiego - bramkarz wybronił z okienka!;

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Przezak (od 70 min. Młotkiewicz), Graczykowski, Wolny, Jarecki - Maliszewski (od 60 min. Jezierski), Rymarski, Armatys, Potocki (k) - Sajda (od 46 min. Rafał Różycki), Marcioch (od 76 min. Stasiak). Trener Łukasz Bartczak. Sędziował Paweł Malec (Łódź). Widzów około 200, w tym z Radomska 30. Biletów sprzedano 110.

W następnej kolejce, w sobotę, 27 maja o godzinie 18.00 Jutrzenka zagra w Wiśniowej Górze z Andrespolią.