XXIV kolejka: Omega Kleszczów - Jutrzenka Warta 5:1 (2:0)
Widmo spadku zagląda Jutrzence w oczy!!!

08 kwietnia 2017 10:30

W meczu XXIV kolejki, w sobotę 8 kwietnia Jutrzenka przegrała sromotnie w Kleszczowie z Omegą wysokim wynikiem 1:5.

Relacja z tego meczu:

10 min. - strzał z rzutu wolnego Mariusza Graczykowskiego - bramkarz obronił;

11 min. - Cezary Kowalczyk obronił strzał z bliska;

14 min. - Piotr Janeczek strzałem głową dał prowadzenie miejscowym;

16 min. - rajd Stefana Potockiego - strzał niestety w boczną siatkę!;

20 min. - strzał Kacpra Jezierskiego minął okienko bramki;

36 min. - dwa uderzenia naszych zawodników zablokowane przez obrońców;

38 min. - Eryk Smuga strzałem z pola karnego strzelił drugiego gola dla Omegi;

40 min. - szansa Adriana Marciocha - strzał jednak nad bramką Omegi;

48 min. - strzał z rzutu wolnego Stefana Potockiego - nad bramką;

51 min. - po strzale Pawła Kowalskiego - trzeci gol dla Omegi!;

58 min. - Piotr Janeczek z bliska pokonał naszego bramkarza - 4:0;

59  min. - słupek ratuje nas od utraty gola!;

62 min. - piąty gol dla Omegi - Dawid Barański;

64 min. - po faulu na Stefanie Potockim - rzut wolny ładnym strzałem na gola zamienił Oktawian Maliszewski - 5:1;

66 min. - Dominik Młotkiewicz w sytuacji sam na sam strzelił w bramkarza;

70 min. - strzał Dominika Młotkiewicza z pola karnego - bramkarz obronił - nikt nie dobił;

77 min. - ładny strzał Kacpra Jezierskiego - bramkarz obronił;

80 min. - strzał z rzutu wolnego Oktawiana Maliszewskiego minął słupek;

89 min. - strzał z rzutu wolnego Kacpra Jezierskiego trafił w mur.

Skład Jutrzenki: Kowalczyk - Kosecki, Jurga (od 60 min. Wasilewski), Graczykowski, Przezak (od 72 min. Miller) - Maliszewski, Rymarski (od 53 min. Młotkiewicz), Wolny - Sajda (od 15 min. Jezierski), Marcioch, Potocki (k). Trener Piotr Bajdziak. Żółte kartki: Potocki-2, Kosecki, Wasilewski. Czerwona kartka: Potocki - 90 min. - dwie żółte.

Sędziował Rafał Michalak (Skierniewice). Widzów około 40, w tym za Juve 11.

W następnej kolejce, w Wielki Piątek (14 kwietnia) o godzinie 16.30 Jutrzenka podejmować będzie w Warcie Unię Skierniewice. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol.