XXIV kolejka: Włokniarz Zelów - Jutrzenka 3:0 (0:0)
Sromotna porażka Juve!

16 kwietnia 2016 16:31

W meczu XXIV kolejki, w sobotę 16 kwietnia - Jutrzenka grała w Zelowie z Włókniarzem i niestety przegrała 0:3.

Relacja z tego meczu:

16 min. - groźna sytuacja dla Zelowa - strzał w boczną siatkę;

19 min. - kolejny groźny strzał zawodnika Włókniarza - obronił Jakub Pasiński;

28 min. - strzał głową Rafała Różyckiego - obok słupka;

32 min. - Kamil Woźniak w sytuacji sam na sam z 10 metrów strzelił nad bramką;

34 min. - strzał zawodnika z Zelowa głową - obok słupka;

39 min. - strzał z 20 metrów zawodnika Włókniarza - Jakub Pasiński obronił na rzut rożny;

41 min. - Rafał Różycki strzelał z bliska głową - bramkarz obronił na rzut rożny;

44 min. - strzał z rzutu wolnego zawodnika gospodarzy tuż nad naszą bramką;

45 min. - strzelał Oktawian Maliszewski - niestety nad bramką;

50 min. - z pola karnego strzelał Jakub Dregier - strzałem w długi róg pokonał Jakuba Pasińskiego - 1:0;

53 min. - strzał zawodnika Włókniarza - Błażeja Kaliskiego - gol - 2:0 dla Zelowa;

55 min. - strzelał Stefan Potocki - nad bramką;

60 min. - strzał Norberta Dregiera dobił Jutrzenkę - gol na 3:0;

64 min. - strzał gospodarzy z 25 metrów - obok bramki;

81 min. - strzał zawodnika Zelowa - nad bramką.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Nowicki (od 83 min. Korona), Pawlak (k), Kosecki, Wolny - Potocki, Woźniak, Rymarski, Dudek (od 75 min. Graczykowski), Maliszewski (od 58 min. Sajda) - Rafał Różycki (od 75 min. Młotkiewicz). Trener Marek Przybył. Żółte kartki: Dudek, Maliszewski, Sajda.  Sędziował Adam Dolny. Widzów około 50, w tym za Jutrzenką 15.

W następnej kolejce, w środę 20 kwietnia Jutrzenka zagra w Bełchatowie o godzinie 17.00 ze Zjednoczonymi.