IX kolejka: Zjednoczeni Stryków - Jutrzenka 0:0
Nadal bez straty gola!

19 września 2015 16:42

W meczu IX kolejki Jutrzenka grała w Strykowie ze Zjednoczonymi. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. To trzeci mecz pod wodzą Tomasza Muchińskiego i trzeci bez straty gola. Gorzej z naszym atakiem, który drugi mecz z rzędu nie notuje gola. Oto relacja z tego meczu:

5 min. - po ładnej akcji Juve strzelał z pola karnego Maciej Dudek, ale bramkarz obronił;

11 min. - strzał głową zawodnika gospodarzy - obok słupka;

20 min. - strzał głową z bliska - minął nasz słupek;

31 min. - po rzucie wolnym Jakub Pasiński broni z bliska strzał zawodnika Zjednoczonych!;

36 min. - po ładnej akcji Oktawiana Maliszewskiego nie zdążył Rafał Różycki, choć sytuacja była dogodna;

43 min. - strzał z 16 metrów minął minimalnie nasz słupek;

45 min. - sędzia doliczył jedną minutę;

47 min. - strzał z rzutu wolnego obronił świetnie Jakub Pasiński!;

56 min. - strzał z dystansu Stefana Potockiego - obok słupka;

61 min. - po rzucie rożnym gospodarze wybili piłkę z linii bramkowej!;

63 min. - po akcji Roberta Jareckiego Rafał Różycki z pola karnego obok słupka!;

69 min. - strzał Adama Koniecznego w krótki róg - bramkarz obronił na rzut rożny;

71 min. - po kontrze Juve Robert Jarecki z bliska trafił w bramkarza!;

72 min. - strzał głową z bliska Rafała Różyckiego - obok bramki;

81 min. - strzał z 16 metrów - obronił Jakub Pasiński;

85 min. - strzał Stefana Potockiego - nad bramką;

90 min. - sędzia doliczył 3 minuty;

90 + 3 min. - koniec meczu.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Kosecki, Kulczyński, Pawlak (k), Armatys - Dudek, Maliszewski (od 85 min. Sulgan), Rymarski (od 46 min. Jarecki), Potocki - Konieczny, Różycki (od 90 min. Młotkiewicz). Trener Tomasz Muchiński. Żółte kartki: Różycki, Kosecki, Armatys.

Skład Zjednoczonych: Pająk - Majewski, Sender, Drogosz, Bełdziński, Wieloch (od 63 min. Rożniata), Stanisławski (od 60 min. Lenart), Ziober (od 75 min. Ryplewicz), Balcerek, Kiwak, Podedworny. Trener Tomasz Szcześniak.

Sędziował Piotr Chmielewski (Piotrków Tryb.). Widzów około 100, w tym za Juve 16.

W następnej kolejce, w sobotę - 26 września - o godzinie 16.00 Jutrzenka podejmować będzie Borutę Zgierz. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!