Jutrzenka Warta - Zjednoczeni Bełchatów 1:2 (0:2)
XVIII turniej "Dzikich Drużyn" przeszedł do historii!

06 września 2015 11:10

W meczu VI kolejki Jutrzenka podejmowała w Warcie Zjednoczonych Bełchatów i przegrała 1:2. Mecz z trybun obserwował nowy trener Juve - Tomasz Muchiński, były bramkarz Widzewa Łódź - mistrz Polski i uczestnik Ligi Mistrzów z roku 1996! Pierwszy trening Tomasz Muchiński poprowadzi we wtorek o godzinie 17.30.

5 min. - strzał Stefana Potockiego z rzutu wolnego - obronił bramkarz;

10 min. - gola dla Zjednoczonych po rzucie rożnym strzałem głową zdobył Konrad Niedzielski - 0:1;

28 min. - strzał z rzutu wolnego z 30 metrów - obronił Jakub Pasiński;

29 min. - po akcji Juve - zablokowany strzał Oktawiana Maliszewskiego;

31 min. - strzał z pola karnego Adama Koniecznego - bramkarz obronił na poprzeczkę!;

43 min. - Jakub Pasiński obronił strzał z bliska!;

45 min. - strzał z dystansu Stefana Potockiego - obok słupka;

50 min. - po akcji z boku z bliska gola zdobył Konrad Niedzielski - 0:2;

58 min. - po ładnej akcji Juve strzał głową Stefana Potockiego - niecelny;

59 min. - po akcji z boku - strzał głową - strzał głową Adama Koniecznego - obok słupka;

64 min. - strzał z dystansu Rafała Różyckiego - nad bramką;

65 min. - strzał z 20 metrów Stefana Potockiego - obronił bramkarz;

71 min. - ręka w polu karnym - jedenastka dla Juve;

72 min. - strzał Roberta Jareckiego i gol 1:2;

75 min. - strzał z dystansu Damiana Rymarskiego - tuż obok słupka;

78 min. - strzał Maciej Dudka obronił bramkarz gości;

87 min. - czerwona kartka dla Macieja Dudka (druga żółta);

90 min. strzał Rafała Różyckiego zablokowany, dobitka Stefana Potockiego nad bramką;

90 + 4 min. - koniec meczu.

Skład Jutrzenki: Pasiński - Kosecki, Kulczyński, Pawlak, Dudek - Jarecki (k) (od 83 min. Armatys), Rymarski, Maliszewski, Potocki - Konieczny, Różycki. Żółte kartki: Różycki, Maliszewski, Dudek - dwie. Czerwona kartka: Dudek - 87 min. - dwie żółte.

Skład Zjednoczonych: Paprocki - Turniak, Dolot, Niewiadomski, Rojek, Niedzielski (od 76 min. Gołuch), Wroński, Kondracki, Staszczyk, Serafin (od 85 min. Kajdanek), Dymek (k). Żółte kartki: Dolot, Gołuch, Kajdanek. Trener: Edward Cecot.

Sędziował Adam Dolny - Łódź. Widzów około 150.

Na meczu wydany został nowy numer Juve gol, dostępny na naszej stronie.

W następnej kolejce, w sobotę - 12 września Jutrzenka o godzinie 16.00 zagra w Rawie Mazowieckiej z Mazovią.

W sobotę, 5 września na naszym stadionie odbył się XVIII już turniej piłkarski "Dzikich Drużyn" - Piątki Piłkarskie. W imprezie wzięło udział 21 drużyn, w sumie blisko 150 zawodników w czterech kategoriach wiekowych. Po całodniowych zmaganiach wyłoniono zwycięzców: 7-10 lat - Warta Sieradz Junior; 11-14 lat - Przepraszamy, że gramy; 15-18 lat - Widzew Warta; open - Nie wygrota. Nagrody indywidualne otrzymali: król strzelców - Kacper Kociołek - 17 goli; najlepszy zawodnik - Marcin Nowicki; najlepszy bramkarz - Marek Wojciechowski, nagrody fair play - Patrycja Wawrzyniak oraz zespół dziewcząt - Cziki. Nagrody, puchary i pamiątkowe statuetki ufundowali: Burmistrz Gminy i Miasta Warta - Jan Serafiński oraz Przewodniczący Rady Gminy i Miasta Warta - Grzegorz Kopacki. Organizatorami turnieju były kluby z naszego miasta: UKS Junior Warta (niezmordowana od 18 lat pani prezes Małgorzata Kłys) oraz Jutrzenka Warta na czele z prezesem Zbigniewem Zakrzewskim. Mecze sędziowali: Włodzimierz Dzieran, Krzysztof Klimaszewski, Karol Jurek, Rafał Iwankiewicz, Piotr Sajda, Marcin Nowicki, Marek Wojciechowski, Sergiusz Kacyna, Dawid Wierzbicki, Dominik Młotkiewicz. Opiekę medyczną sprawowała pani Elżbieta Angulska, boiska przygotował pan Wiesław Mijas, a nad całością czuwali: Małgorzta Kłys i Hubert Kamola. Następny turniej za rok. Do zobaczenia!