IV liga: Jutrzenka Warta - Astoria Szczerców 1:1 (1:1)
Tych punktów może zabraknąć!

08 czerwca 2014 21:43

W meczu XXXV kolejki Jutrzenka "tylko" zremisowała z Astorią Szczerców 1:1. Szkoda straconych dwóch punktów, bo przy zwycięstwie mogliśmy awansować na XIII miejsce! A tak jesteśmy na spadkowej pozycji. Już w 1 minucie po  ładnej akcji Juve i dośrodkowaniu Bartosza Grabowskiego - Rafał Różycki ładnym uderzeniem z pola karnego dał nam prowadzenie. W 20 min. strzelał z bliska plecami Mateusz Maraszek, ale tuż obok słupka. W 21 min. Sylwester Pawlak w ostatniej chwili zablokował strzał z bliska zawodnika gości i był tylko rzut rożny. W 23 min. Różycki mógł inaczej rozegrać ładną kontrę Juve, a tak został zablokowany zamiast podawać lub strzelać. W 28 min. strzelał zawodnik gości, ale Marek Wojciechowski obronił. Minutę później był remis. Po rzucie rożnym z bliska zawodnik Astrorii głową wcisnął piłkę do naszej bramki! Druga połowa przebiegała pod dyktando Juve, ale niestety bez gola. W 55 min. Różycki strzelał z kąta, chociaż mógł podawać do lepiej ustawionego kolegi. W 65 min. Juve straciło zawodnika po drugiej żółtej kartce dla Pawlaka. W 75 min. Oktawian Maliszewski strzelił z 16 metrów w poprzeczkę! W 84 min. Jędrek Dzieran strzelił z bliska obok słupka. W doliczonym czasie gry Radek Badowski trafił w bramkarza i mecz zakończył się podziałem punktów. Warto odnotować debiut w barwach Juve Jakuba Wasilewskiego. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol, dostępny na naszej stronie.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Badowski, Kulczyński, Pawlak, Grabowski - M.Kaczmarek (od 75 min. J.Dzieran), Stępiński (od 66 min. Sajda), Maraszek, Maliszewski - Jarecki (k) (od 85 min. Młotkiewicz), Różycki (od 73 min. Wasilewski). Żółte kartki: Stępiński, M.Kaczmarek, Maliszewski, Pawlak - dwie. Czerwona kartka: Pawlak (65 min. - dwie żółte). Widzów około 200. Sędziował Adam Dolny.

W następnej kolejce, w sobotę 14 czerwca Jutrzenka o godzinie 17.00 zagra w Strykowie ze Zjednoczonymi.