Jutrzenka Warta

W Rawie Mazowieckiej Juve bez trenera!?
Jutrzenka poszukuje nowego trenera!

11 kwietnia 2014 11:47

Niestety nie udało się zarządowi znaleźć nowego trenera i dziś w Wielką Sobotę w meczu XXIV kolejki w Rawie Mazowieckiej - Jutrzenkę poprowadzi nieoficjalnie - Piotr Sajda, ale w protokole pewnie będzie wpisany... Bartosz Grabowski. Małe zamieszanie, ale oby przyniosło trzy punkty, bo tylko one dają szanse na utrzymanie w IV lidze! Mecz z Mazovią rozpocznie się o godzinie 16.00, a w Jutrzence nie ma kontuzji i nikt nie pauzuje za kartki!

Od wtorku, 15 kwietnia zarząd klubu poszukuje nowego trenera! Po słabych meczach i wobec braku punktów prezes Zbigniew Zakrzewski podziękował za pracę - Bartoszowi Grabowskiemu. Klub szuka nowego szkoleniowca, a na razie treningi prowadzi niezawodny Piotr Sajda. Wśród kibiców padają różne nazwiska następcy trenera Grabowskiego! Mówi się o Łukaszu Masłowskim, Zdzisławie Sławucie, Dariuszu Bratkowskim, Andrzeju Kretku (prowadził trzy lata temu łódzki Widzew w Ekstraklasie!) czy Piotrze Szarpaku! Kto zostanie nowym szkoleniowcem Juve przekonamy się najprawdopodobniej przed lub po czwartkowym treningu!

W meczu XXIII kolejki Jutrzenka uległa na własnym stadionie Zawiszy Pajęczno 0:3. Gole dla gości zdobyli: w 41 min. Bartłomiej Piłatowski, w 44 min. Daniel Dymek i w 78 min. Dariusz Krężel. Nasi zawodnicy przez cały mecz nie oddali strzału na bramkę gości!

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Szmidt, Kulczyński, Grabowski, Pawlak (k) - J.Dzieran (od 83 min. Wierzbicki), Badowski (od 63 min. Sajda), Maraszek, M.Kaczmarek (od 63 min. Młotkiewicz) - Maliszewski, Czajczyński. Żółte kartki: Maliszewski - dwie, Szmidt, Młotkiewicz. Czerwona: Maliszewski - 90 min. - dwie żółte. Widzów około 200, w tym 20 za Zawiszą. Sędziował Konrad Gawroński.

W następnej kolejce, 19 kwietnia w Wielką Sobotę Jutrzenka zagra na wyjeździe z Mazovią Rawa Mazowiecka o godzinie 16.00.

W sobotę, 12 kwietnia o godzinie 15.00 rezerwy naszego klubu, liderujące w klasie B - grupa IV, zagrały w pierwszej kolejce wiosny z LZS Kalinową. Mecz pierwotnie miał się odbyć o godzinie 13.00, ale na wniosek gości spotkanie z urzędu zostało przełożone na godzinę 15.00. Podopieczni Piotra Sajdy są głównym faworytem do awansu i tylko do przerwy mieli kłopoty z rywalem zza miedzy. Kalinowa zdobyła gola po dobitce strzału z rzutu wolnego i niespodziewanie objęła prowadzenie! W 32 min. wyrównał pięknym szczupakiem Przemysław Sobczyk. Po przerwie dominowali już tylko warcianie. Gole zdobyli: w 47 i 82 min. Dominik Młotkiewicz, w 48 i 90 min. Marcin Nowicki oraz w 60 min. Jakub Kobusiewicz.

Skład Jutrzenki II Warta: Przygodzki - P.Kobusiewicz, Kopacki, A.Cybulski, Wierzbicki (od 46 min. Nowicki) - Stawicki (od 46 min. Valente), J.Kobusiewicz, Jachowicz (k), Sobczyk - Kacyna (od 72 min. Pawlak), Tomaszewski (od 46 min. Młotkiewicz). Sędziował Janiak, widzów około 80.

W następnej kolejce, 19 kwietnia, w Wielką Sobotę o godzinie 11.00 nasze rezerwy zagrają na wyjeździe z Iskrą Przedłęcze.

XX kolejka

20-21 kwietnia 2024 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Pogoń Zduńska Wola 3 : 0 KS Karsznice