IV liga: Concordia Piotrków Tryb. - Jutrzenka 1:0 (1:0)
Klasa B: Jutrzenka II Warta - Słomków 6:0 (5:0)

19 października 2013 18:38

W meczu XIV kolejki Jutrzenka uległa na wyjeździe Concordii Piotrków Trybunalski 0:1. Gola w 41 min. zdobył Jean Keller strzałem głową. Mecz nie był porywającym widowiskiem, a sytuacji było mało. W 11 min. po podaniu Michała Kaczmarka Krzysztof Stępiński nie trafił z bliska do bramki. W 32 min. po akcji Kacpra Jezierskiego nie zdążył Michał Kaczmarek. Jedyna akcja gospodarzy do przerwy dała im prowadzenie. Keller uprzedził naszego bramkarza i zdobył prowadzenie. Juve przeważało i po przerwie powinno wyrównać. W 59 min. strzał Jezierskiego obronił bramkarz. W 73 min. po rzucie rożnym Mateusz Maraszek strzelił nad branmką. W 86 min. główkował Maraszek, ale również nad bramką.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Wolny (od 46 min. Szmidt), Kulczyński, Pawlak (k), Ł.Kaczmarek - Jezierski, Badowski, Sosnowski, Maraszek, M.Kaczmarek - Stępiński (od 82 min. Valente). Żółta kartka: Badowski. Sędziował Krzysztof Niedźwiadek. Widzów około 50, w tym za Juve 21.

W następnej kolejce Jutrzenka, w niedzielę 27 października podejmować będzie w Warcie o godzinie 14.30 Włókniarz Moszczenica.

W meczu ostatniej kolejki klasy B nasze rezerwy pokonały zespół ze Słomkowa 6:0 i zapewniły sobie tytuł mistrza jesieni. Gole zdobywali: Jędrek Dzieran-2, Marcin Nowicki, Dominik Młotkiewicz, Jakub Wałęsa i Piotr Kobusiewicz. Skład Jutrzenki II: Przygodzki - Sobczyk, P.Kobusiewicz, Kopacki, Stawicki - Kacyna (od 70 min. A.Cybulski), Nowicki (k), Tomaszewski (od 75 min. Pawlak), Młotkiewicz - Wałęsa (od 80 min. Piecyk), J.Dzieran. Widzów 50, sędziował Tadeusz Chomiszczak.