IV liga: Jutrzenka Warta - Warta Działoszyn 1:2 (0:1)
Nie wygrali na pożegnanie z kibicami!

05 czerwca 2013 20:02

W ostatnim meczu przed własną publicznością piłkarze Jutrzenki ulegli w Warcie zespołowi z Działoszyna 1:2. Do przerwy po golu w 45 min. Krzysztofa Stępińskiego Juve prowadziło 1:0, choć to goście mieli przynajmniej trzy klarowne sytuacje, ale na posterunku był nasz bramkarz Tomasz Kwiatkowski. W ostatniej minucie tej części gry po podaniu Pawła Kaczorowskiego Stępiński na raty pokonał strzałem z 16 metrów bramkarza gości. Druga połowa to znów przewaga lepszej piłkarsko Warty i gol wyrównujący w 54 min., gdy nasz bramkarz źle obliczył wyjście poza pole karne i zawodnik Warty strzelił ładnie w okienko do pustej bramki. W 72 min. Kwiatkowski broni strzał głową z bliska, a w 75 min. w zamieszaniu z bliska w bramkarza trafił Radek Badowski. Minutę później przegrywaliśmy. Po ładnej wrzutce strzał głową przyniósł drugiego gola gościom. W końcówce Juve zaatakowało, ale strzały Michała Mordalskiego (88 min. głową) i Przemysława Chudzika (92 min.) nie dały nam wyrównania. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Wolny (od 36 min. P.Chudzik), Badowski, Kaczorowski, Mordalski - Kaczmarek, Jędrzejczak (od 79 min. Sajda), Masłowski (od 75 min. J.Dzieran), Maraszek, Pawlak (k) - Stępiński. Żółte kartki: Stępiński, Sajda. Widzów około 250. Sędziował Marcin Muszyński.

W następnej kolejce, w sobotę 8 czerwca Jutrzenka zagra w Rawie Mazowieckiej z Mazovią o godzinie 16.00.