XXVII kolejka: Jutrzenka Warta - Ekolog Wojsł. 0:4 (0:0)
"Kempes" katem Juve! Nie będzie ligowego podium?

02 czerwca 2024 20:13

W meczu XXVII kolejki, w niedzielę 2 czerwca Jutrzenka przegrała z Ekologiem Wojsławice 0:4. Katem Juve stał się były nasz napastnik, król strzelców minionego sezonu - Dawid Kępniak, który zdobył trzy gole i zanotował asystę przy golu Mariusza Woźniaka (też grał w naszych barwach). Ta porażka sprawiła, że zdobycie trzeciego miejsca na koniec sezonu bardzo się skomplikowało. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol! To był ostatni mecz Juve na naszym stadionie w tym sezonie! Z Karsznicami nie zagramy u siebie za dwa tygodnie, bo wycofały się zimą z ligi!

Relacja z tego meczu:

17 min. - po ładnej akcji Tomasz Niżnikowski w dogodnej sytuacji strzelił nad bramką;

19 min. - groźny strzał gości - Marek Wojciechowski obronił;

21 min. - po błędzie naszej obrony strzelał Dawid Kępniak - znów górą nasz bramkarz;

24 min. - strzelał Mariusz Woźniak, ala nasz Marek Wojciechowski obronił;

26 min. - prostopadła piłka do Mikołaja Balcerzaka - sam w polu karnym, jednak strzał ponad bramką!

28 min. - znów strzelał Mariusz Woźniak i znów górą nasz bramkarz;

35 min. - ładna akcja Juve - Adrian Ciołek podawał do Oskara Świątkowskiego, ale jego mocny strzał obronił bramkarz gości;

36 min. - dogodna szansa gości - uratował nas Dominik Szczawiński, bo zawodnik Ekologa z bliska strzelił nad bramką;

39 min. - strzał Mariusza Woźniaka nad naszą bramką;

43 min. - silny strzał zawodnika gości z pola karnego obronił nasz Marek Wojciechowski;

49 min. - w polu karnym Oskar Świątkowski, ale jego silny strzał minął bramkę gości;

55 min. - strzał Oskara Świątkowskiego o centymetry minął słupek bramki gości!

60 min. - kontra gości - strzał głową Dawida Kępniaka - 0:1;

64 min. - "Kempes" w sytuacji sam na sam zdobył drugiego gola - 0:2;

67 min. - strzał Tomasza Niżnikowskiego minął słupek bramki gości;

68 min. - strzelali z dystansu goście - uratował nas słupek;

72 min. - dobra okazja Tomasza Niżnikowskiego - jego strzał obronił bramkarz Ekologa;

75 min. - Marek Wojciechowski obronił strzał gości;

76 min. - ładnie w polu karnym znalazł się Oskar Świątkowski, ale jego strzał minął daleko bramkę;

78 min. - strzał Marcina Nowickiego - bramkarz ładnie obronił;

80 min. - po podaniu Dawida Kępniaka - Mariusz Woźniak zdobył trzeciego gola dla gości - 0:3!

81 min. - kontuzja sędziego głównego, którego zastąpił jeden z asystentów!

88 min. - dobija nas Dawid Kępniak - 0:4!!!

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szczawiński, Maciaszczyk, Kikowski, Grembowicz - Ciołek, Kaźmierczak (od 82 min. Filipiak), Nowicki (k), Balcerzak (od 65 min. Młotkiewicz), Świątkowski - Niżnikowski (od 72 min. Łuczak). Trener Artur Zaborowski. Sędziował Robert Drużbicki. Widzów około 100.

W następnej kolejce, w niedzielę 9 czerwca o godzinie 17.00 zagramy w Galewicach z UKS-em.