XXVI kolejka: MLKS Konopnica - Jutrzenka Warta 3:2 (0:1)
Porażka i spadek w tabeli! Czas na Ekolog Wojsławice!

27 maja 2024 06:59

W meczu XXVI kolejki klasy okręgowej, w sobotę 25 maja Jutrzenka niespodziewanie przegrała w Konopnicy z miejscowym MLKS-em 2:3. Do przerwy prowadziliśmy po golu Kacpra Kaźmierczaka z 31 minuty (podawał Oskar Świątkowski). W drugiej części gry, już w 52 minucie gospodarze wyrównali, po błędzie naszej obrony. W 63 min. Juve znów wyszło na prowadzenie. Asystował kapitan Marcin Nowicki, a gola zdobył Oskar Świątkowski. W końcówce to jednak Konopnica doszła do głosu zdobywając dwa gole (w 78 i 83 minucie). Porażka sprawiła, że spadliśmy na piąte miejsce w tabeli. Za tydzień będzie okazja do rehabilitacji, w niedzielę 2 czerwca o godzinie 17.00 podejmować będziemy Ekolog Wojsławice.

Skład z meczu w Konopnicy: Wojciechowski - Grembowicz, Leonow, Kikowski, Szczawiński (od 73 min. Łuczak) - Ciołek, Nowicki (k), Maciaszczyk (od 81 min. Wierzbicki), Kaźmierczak (od 68 min. Balcerzak), Świątkowski - Niżnikowski (od 84 min. Młotkiewicz). Trener Artur Zaborowski. Żółte kartki: Wojciechowski, Leonow. Sędziował Przemysław Berliński.