Jutrzenka Warta

Trampkarze U-13

Runa wiosenna:

I kolejka: Piast Błaszki - Jutrzenka Warta 2:4 (1:3), po golach Kacpra Grebera, Jakuba Kamoli, Adama Kubika i Antoniego Ostrowskiego;

II kolejka: Jutrzenka Warta - AP Lututów 3:0 (2:0), po golach Adriana Ciołka-2 i Igora Grembowicza;

III kolejka: Jutrzenka Warta - Victoria Szadek 9:1 (4:1), po golach Szymona Danielewskiego-2, Adriana Ciołka, Bartosza Kamoli, Tymoteusza Sochackiego, Klaudii Wewiór, Marcina Szeląga, Antoniego Ostrowskiego i Igora Grembowicza;

IV kolejka: Jutrzenka Warta - Diament Zduńska Wola 6:1 (3:0), po golach Adriana Ciołka-3, Tymoteusza Sochackiego, Igora Grembowicza i Bartosza Kamoli;

V kolejka: AS Pajęczno - Jutrzenka Warta 0:22 (0:13), po golach Adriana Ciołka-7, Tymka Sochackiego-4, Antoniego Ostrowskiego-3, Jakuba Kamoli-2, Bartosza Kamoli-2, Igora Graembowicza, Szymona Danielewskiego, Marcina Szeląga, samobójczym;

VI kolejka: LKS Sędziejowice - Jutrzenka Warta 0:11 (0:9), po golach Adriana Ciołka-2, Kacpra Grebera-2, Igora Grembowicza-2, Marcina Szeląga, Tymka Sochackiego, Kuby Kamoli, Bartosza Kamoli, Klaudii Wewiór;

VII kolejka: Funinio Kolumna - Jutrzenka Warta 1:1 (1:1), po golu Adriana Ciołka;

VIII kolejka: Jutrzenka Warta - Terpol Sieradz 10:2 (5:0), po golach Adriana Ciołka-3, Marcina Szeląga-2, Fabiana Borczyka-2, Tymoteusza Sochackiego, Kacpra Grenera i Krzysztofa Ostrowskiego.

Jutrzenka zajęła pierwsze miejsce w lidze i zagra w meczach barażowych o II Ligę Wojewódzką!

Runda jesienna:

I kolejka: Jutrzenka Warta - Victoria Szadek 7:0 (2:0), po golach Marcina Szeląga-4, Adriana Ciołka, Antoniego Ostrowskiego i Szymona Danielewskiego;

II kolejka: Piast Błaszki - Jutrzenka Warta 1:3 (0:3), po golach Adriana Ciołka-2 i Klaudii Wewiór;

III kolejka: Jutrzenka Warta - Terpol Sieradz 20:2 (9:0), po golach Adriana Ciołka-5, Klaudii Wewiór-3, Marcina Szeląga-3, Szymona Danielewskiego-3, Jakuba Kamoli-3, Jakuba Chotomskiego, Antoniego Ostrowskiego i trafieniu samobójczym;

IV kolejka: GKS Sędziejowice - Jutrzenka Warta 0:5 (0:3), po golach Szymona Danielewskiego, Marcina Szeląga, Adriana Ciołka, Bartosza Kamoli i Fabiana Borczyka;

V kolejka: Jutrzenka Warta - Korab Łask 0:4 (0:3);

VI kolejka: Jutrzenka Warta pauzowała;

VI kolejka: Jutrzenka Warta - Funinio Kolumna 2:5 (1:2), po golach Igora Grembowicza i Klaudii Wewiór;

VII kolejka: AP Lututów - Jutrzenka Warta 1:3 (1:2), po golach Igora Grembowicza, Szymona Danielewskiego i Marcina Szeląga;

VIII kolejka: Jutrzenka Warta - Diament Zduńska Wola 6:2 (2:1), po golach Adriana Ciołka-2, Szymona Danielewskiego, Igora Grembowicza, Klaudii Wewiór i Marcina Szeląga;

IX kolejka: Jutrzenka Warta - Pątnów 25:0 (11:0), po golach Marcina Szeląga-6, Adriana Ciołka-4, Klaudii Wewiór-3, Bartosza Kamoli-2, Jakuba Kamoli-2, Patryka Gaja-2, Antoniego Ostrowskiego, Szymona Danielewskiego, Fabiana Borczyka, Kacpra Grebera, Tymoteusza Sochackiego i samobójczym.

Po rundzie jesiennej zespół prowadzony przez Huberta Kamolę zajmuje trzecie miejsce.

Aktualności

XXXVII kolejka

18-20 czerwca 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Polonia Piotrków Trybunalski 7 : 0 Jutrzenka Warta
Orzeł Nieborów 1 : 2 Ceramika Opoczno
Ner Poddębice 0 : 7 Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zelów 2 : 0 Warta Działoszyn
Andrespolia Wiśniowa Góra 3 : 1 Stal Głowno
Orkan Buczek 4 : 1 Boruta Zgierz
ŁKS II Łódź 3 : 2 LKS Kwiatkowice
Warta Sieradz 1 : 1 Skalnik Sulejów
Pogoń Zduńska Wola 2 : 0 Jutrzenka Drzewce
Omega Kleszczów 1 : 0 Czarni Rząśnia