hymn szkoły - podkład muzyczny

hymn szkoły - wersja z wokalem

Uroczystości z okazji uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

W piątek 29 kwietnia w szkole odbył się uroczy apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja. Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3 maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie (po konstytucji amerykańskiej z 1787 r.) . Apel przygotowała klasa 5b wraz z wychowawcą panią Dorotą Gaj Ciupą. Zapraszamy do galerii zdjęć

Galeria zdjęć - Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3-go maja

Dyrektor szkoły podstawowej w Warcie zaprasza na uroczystości z okazji uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Na zaproszenie księdza proboszcza parafii św. Mikołaja msza święta w intencji Ojczyzny odbędzie się w kościele w dniu 3 maja o godzinie 9.30. Podczas liturgii uczniowie klasy 5b (wychowawca pani Dorota Gaj-Ciupa) przedstawią akademię związaną z w. w. świętem.

Druga okazja do świętowania tego ważnego dla każdego Polaka dnia odbędzie się o godz. 12.00 w Klasztorze oo. Bernardynów w Warcie.