Jutrzenka Warta

Juniorzy młodsi U-16

Runda wiosenna:

I kolejka: Jutrzenka Warta - Piast Błaszki 0:2 (0:1);

II kolejka: LZS Brąszewice - Jutrzenka Warta 2:1 (1:1), po golu Szymona Rządkowskiego;

III kolejka: Iskra Stolec - Jutrzenka Warta 5:1 (1:0), po golu Szymona Rządkowskiego;

IV kolejka: Charłupia Mała - Jutrzenka Warta 3:6 (2:1), po golach Szymona Rząkowskiego-2, Filipa Łuczaka-2, Jakuba Karskiego i Piotra Ostrowskiego;

V kolejka: Jutrzenka Warta - Pisia Zygry 7:1 (3:1), po golach Filipa Łuczaka-3, Michała Łuczaka, Kacpra Kaźmierczaka, Dominika Szczawińskiego i Szymona Rządkowskiego;

VI kolejka: Orkan Buczek - Jutrzenka Warta 2:0 (2:0);

VII kolejka: Jutrzenka Warta - GLKS Biała 5:2 (2:2), po golach Szymona Rządkowskiego, Kacpra Kaźmierczaka, Adama Świątkiewicza, Dominika Szczawińskiego i Piotra Ostrowskiego.

Runda jesienna:

I kolejka: Jutrzenka Warta - pauzowała;

II kolejka: Charłupia Mała - Jutrzenka Warta 1:9 (1:3), po golach Jakuba Karskiego-2, Dominika Szczawińskiego-2, Szymona Rządkowskiego-2, Adama Świątkiewicza, Filipa Łuczaka i Kacpra Kaźmierczaka;

III kolejka: Jutrzenka Warta - GLKS Biała 5:2 (4:1), po golach Szymona Rządkowskiego-3, Kacpra Kaźmierczaka i Piotra Ostrowskiego;

IV kolejka: Prosna Wieruszów - Jutrzenka Warta 11:1 (4:0), po golu Szymona Rządkowskiego;

V kolejka: Jutrzenka Warta - Bonus 6:6 (2:5), po golach Szymona Rządkowskiego-3, Jakuba Andrzejewskiego, Michała Łuczaka i Wiktora Zimocha;

VI kolejka: Pisia Zygry - Jutrzenka Warta 0:6 (0:2), po golach Szymona Rządkowskiego-2, Dominika Szczawińskiego-2 i Piotra Ostrowskiego-2;

VII kolejka: Jutrzenka Warta - Orkan Buczek 4:7 (0:3), po golach Szymona Rządkowskiego-2, Kacpra Kaźmierczaka i trafieniu smobójczym;

VIII kolejka: Jutrzenka Warta - LZS Brąszewice 11:2 (8:1), po golach Szymona Rządkowskiego-6, Dominika Szczawińskiego-3, Piotra Ostrowskiego i Jakuba Andrzejewskiego;

IX kolejka: Piast Błaszki - Jutrzenka Warta 2:4, po golach Szymona Rządkowskiego, Wiktora Zimocha, Jakuba Karskiego i samobójczym.

Po rundzie jesiennej zespół prowadzony przez Piotra Kobierskiego zajmuje trzecie miejsce!

Aktualności

VI kolejka

11-12 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Hetman Rusiec 0 : 6 WKS Wieluń
Zawisza Pajęczno 1 : 3 Czarni Rząśnia
Jutrzenka Warta 1 : 0 GKS Chojne
Piast Błaszki 3 : 2 Warta Działoszyn
Warta II Sieradz 8 : 0 Tęcza Brodnia
Słowian Dworszowice 5 : 2 LZS Brąszewice
KS Karsznice 2 : 4 TS Janiszewice
Złoczewia Złoczew 1 : 2 MLKS Konopnica