Jutrzenka Warta

Trampkarze U-13

Runda jesienna:

I kolejka: Jutrzenka Warta - Victoria Szadek 7:0 (2:0), po golach Marcina Szeląga-4, Adriana Ciołka, Antoniego Ostrowskiego i Szymona Danielewskiego;

II kolejka: Piast Błaszki - Jutrzenka Warta 1:3 (0:3), po golach Adriana Ciołka-2 i Klaudii Wewiór;

III kolejka: Jutrzenka Warta - Terpol Sieradz 20:2 (9:0), po golach Adriana Ciołka-5, Klaudii Wewiór-3, Marcina Szeląga-3, Szymona Danielewskiego-3, Jakuba Kamoli-3, Jakuba Chotomskiego, Antoniego Ostrowskiego i trafieniu samobójczym;

IV kolejka: GKS Sędziejowice - Jutrzenka Warta 0:5 (0:3), po golach Szymona Danielewskiego, Marcina Szeląga, Adriana Ciołka, Bartosza Kamoli i Fabiana Borczyka;

V kolejka: Jutrzenka Warta - Korab Łask 0:4 (0:3);

VI kolejka: Jutrzenka Warta pauzowała;

VI kolejka: Jutrzenka Warta - Funinio Kolumna 2:5 (1:2), po golach Igora Grembowicza i Klaudii Wewiór;

VII kolejka: AP Lututów - Jutrzenka Warta 1:3 (1:2), po golach Igora Grembowicza, Szymona Danielewskiego i Marcina Szeląga;

VIII kolejka: Jutrzenka Warta - Diament Zduńska Wola 6:2 (2:1), po golach Adriana Ciołka-2, Szymona Danielewskiego, Igora Grembowicza, Klaudii Wewiór i Marcina Szeląga;

IX kolejka: Jutrzenka Warta - Pątnów 25:0 (11:0), po golach Marcina Szeląga-6, Adriana Ciołka-4, Klaudii Wewiór-3, Bartosza Kamoli-2, Jakuba Kamoli-2, Patryka Gaja-2, Antoniego Ostrowskiego, Szymona Danielewskiego, Fabiana Borczyka, Kacpra Grebera, Tymoteusza Sochackiego i samobójczym.

Po rundzie jesiennej zespół prowadzony przez Huberta Kamolę zajmuje trzecie miejsce.

Aktualności

XIX kolejka

14 listopada 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 3 : 0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 6 : 1 Ceramika Opoczno
Ner Poddębice 5 : 4 Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów 2 : 1 Stal Głowno
Orzeł Nieborów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2 LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź 4 : 1 Skalnik Sulejów
Warta Sieradz 6 : 0 Jutrzenka Drzewce
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Czarni Rząśnia