Jutrzenka Warta

Młodziki U-12

Runda wiosenna:

I kolejka: Jutrzenka Warta - Gal Gaz Galewice 1:3 (1:1), po golu Kacpra Jareckiego;

II kolejka: KS Karsznice - Jutrzenka Warta 4:2 (1:0), po golach Kacpra Kaźmierczaka-2;

III kolejka: Jutrzenka Warta - Talent Burzenin 3:0 - walkower - goście nie dojechali na mecz:

IV kolejka: Warta Działoszyn - Jutrzenka Warta 2:3 (2:1), po golach Filipa Łuczaka-3;

V kolejka: Jutrzenka Warta - MUKS Wróblew 5:2 (2:0), po golach Adriana Ciołka-2, Kacpra Kaźmierczaka-2 i Marcina Szeląga;

VI kolejka:Czarni Rząśnia - Jutrzenka Warta 4:0 (3:0);

VII kolejka: Jutrzenka Warta - Warta Sieradz 1:4 (0:2), po golu Kacpra Kaźmierczaka;

VIII kolejka: KS Wieluń - Jutrzenka Warta 6:1 (3:1), po golu Kacpra Kaźmierczaka;

IX kolejka: Jutrzenka Warta - MKS Zduńska Wola 5:1 (2:1), po golach Kacpra Kaźmierczaka-3, Antoniego Ostrowskiego i Bartosza Wosiaka;

X kolejka: Pogoń Zduńska Wola - Jutrzenka Warta 1:5 (1:2), po golach Kacpra Kaźmierczaka-2, Marcina Szeląga, Bartosza Wosiaka i Antoniego Ostrowskiego.

Runda jesienna:

I kolejka: Jutrzenka Warta - Pogoń Zduńska Wola 2:1 (0:0), po golach Adriana Ciołka i Kacpra Kaźmierczaka;

II kolejka: MUKS Wróblew - Jutrzenka Warta 2:2 (1:1), po golach Antoniego Ostrowskiego i Bartosza Wosiaka;

III kolejka: Warta Działoszyn - Jutrzenka warta 5:0 (2:0);

IV kolejka: Jutrzenka Warta - MKS Zduńska Wola 2:4 (0:1), po golach Adriana Ciołka i Antoniego Ostrowskiego;

V kolejka: Talent Burzenin - Jutrzenka Warta 2:4 (0:3), po golach Kacpra Kaźmierczaka, Adriana Ciołka, Antoniego Ostrowskiego i Kacpra Rządkowskiego;

VI kolejka: Jutrzenka Warta - WKS Wieluń 0:3 (0:1);

VII kolejka: Gal Gaz Galewice - Jutrzenka Warta 4:0 (1:0);

VIII kolejka: Jutrzenka Warta - Warta Sieradz 1:0 (0:0), po golu Kacpra Kaźmierczaka;

IX kolejka: KS Karsznice - Jutrzenka Warta 1:2 (0:1), po golach Adriana Ciołka i Antoniego Ostrowskiego.

Po rundzie jesiennej Jutrzenka zajmuje VI miejsce.


Aktualności

III kolejka

21-25 sierpnia 2019 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Termy Ner
Warta Sieradz 1 : 1 Boruta
ŁKS II Łódź Pogoń
Orkan Buczek Andrespolia
Polonia Warta Dz.
Kutno Kwiatkowice
Zjednoczeni Ceramika
Orzeł Włókniarz
Omega Pelikan II