Jutrzenka Warta

IV liga: Pilica Przedbórz - Jutrzenka Warta 6:1 (1:1)
Klasa B: LZS Socha - Jutrzenka II Warta 3:1 (0:0)

02 czerwca 2013 06:26

W meczu XXXI kolejki IV ligi Jutrzenka uległa w Przedborzu tamtejszej Pilicy 1:6! Do przerwy mecz był ciekawy i był remis. Pilica zdobyła gola w 41 min. strzałem w okienko. Juve szybko odpowiedziało. W 45 min. po podaniu Mateusza Maraszka ładnego gola zdobył Michał Kaczmarek. Wszyscy byli zadowoleni. W sumie miał to być mecz przyjaźni, bo na trybunach kibice obu klubów się integrowali, razem śpiewali, wymieniali się szalikami, a trener Pilicy Rafał Rabenda jest dobrym kolegą naszego wiceprezesa Wiktora Wawrowskiego i kibica Huberta Kamoli. Jedynym przykrym incydentem z pierwszej części była kontuzja głowy Krzysztofa Stępińskiego, który do gry nie wrócił i wylądował na szyciu w szpitalu! Niestety druga połowa przypominała do złudzenia tę z Moszczenicy!!! W 50 min. Pilica strzałem głową wyszła na prowadzenie. W 55 min. Fabiano Valente otrzymał czerwoną kartkę po faulu taktycznym, gdy zawodnik gospodarzy wychodził na czystą pozycję. Juve grając w dziesiątkę było tłem dla Pilicy. W 77 min. zawodnik miejscowych z bliska zdobył trzeciego gola. Kolejne padły w końcówce - w 82, 87 i 89 min. Szkoda, bo Juve nie zasłużyło na tak wysoką porażkę. Z drugiej strony ciekawi jesteśmy dlaczego w kadrze na mecz zabrakło: Pawła Kaczorowskiego, Sylwka Pawlaka, Radka Badowskiego i Roberta Jareckiego?

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Valente (k), Wolny (od 88 min. J.Kobusiewicz), Marek, Mordalski - Dzieran (od 88 min. Wałęsa), Jędrzejczak, Maraszek, Masłowski, Kaczmarek - Stępiński (od 35 min. Sajda). Żółta kartka: Kaczmarek. Czerwona kartka: Valente - 55 min. za faul. Widzów około 100, w tym z Warty 15.

W następnej kolejce, w środę 5 czerwca Jutrzenka podejmować będzie w Warcie Wartę Działoszyn. Będzie to ostatni mecz przed własną publicznością, bo mecz z Sorento z wiadomych względów się nie odbędzie.

W meczu klasy B, w derbach gminy Socha pokonała nasze rezerwy 3:1 (0:0). Gola dla Juve II zdobył w 78 min. Hubert Kamola. Skład Jutrzenki II: Bajerski - Błaszczyk, R.Cybulski (k), Kopacki, Musiał - Małolepszy, Wałęsa (od 46 min. A.Budziak), J.Kobusiewicz (od 46 min. A.Cybulski), Młotkiewicz - W.Wawrowski (od 60 min. Piecyk), W.Dzieran (od 60 min. Kamola). Żółte kartki: R.Cybulski, W.Wawrowski, Musiał. Widzów około 30, w tym za Juve 2. Sędziował Marian Wołynkiewicz.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec