Jutrzenka Warta

Klasa B: Jutrzenka II Warta - LZS Kamienna 7:3 (4:0)
Walkower dla JUVE za mecz z Concordią!

26 maja 2013 19:33

W meczu klasy B nasze rezerwy pokonały w Boże Ciało najsłabszy zespół ligi Kamienną 7:3. Bramki dla Jutrzenki II strzelili: Jakub Wałęsa w 17 min., 25 min. i 51 min., Piotr Sajda w 32 min. i 48 min., Jakub Kobusiewicz w 38 min. i Piotr Gabryś 80 min. Skład Juve II: Bajerski (od 46 min. J.Budziak) - Kopacki, A.Cybulski, R.Cybulski (od 60 min. Gabryś), Musiał (od 80 min. P.Kobusiewicz) - Stawicki, J.Kobusiewicz, A.Budziak (od 46 min. Małolepszy), Młotkiewicz (od 46 min. Kacyna) - Wałęsa, Sajda (k). Żółte kartki: J.Kobusiewicz, Młotkiewicz. Widzów około 30.

Jutrzenka Warta otrzymała punkty walkowerem za mecz z Concordią rozegrany w Warcie w ramach 19 kolejki. Na boisku było 1:2 ale w zespole gości wystapił zawodnik, który miał na koncie 12 żółtych kartek i powinien pauzować. ŁZPN zweryfikował wynik na 3:0 dla JUVE.

 W meczu XXX kolejki łodzkiej IV ligi Jutrzenka zremisowała w Warcie z wiceliderem tabeli Kwiatkowicami 1:1. Do przerwy goście byli lepsi i tylko dobrym interwencjom naszego bramkarza debiutującego w seniorach Marka Wojciechowskiego Juve zawdzięcza, że przegrywało tylko jedną bramką! W 14 min. Wojciechowski był bezradny, gdy piłka po rykoszecie wpadła do naszej bramki. Druga połowa to przewaga Jutrzenki i wyrównanie w 67 min. Po faulu na Sylwku Pawlaku rzut wolny wykonywał Michał Mordalski i jego dośrodkowanie z 40 metrów... wpadło do bramki! Wcześniej Wojciechowski obronił dwa strzały, a Juve odpowiedziało strzałem Sylwka Pawlaka. W koncówce Juve mogło wygrać, ale strzały Jędrka Dzierana, Macieja Masłowskiego i Michała Kaczmarka minęły bramkę gości. W sumie zasłużony remis, warto wspomnieć, że był to trzeci remis Jutrzenki z zespołami z pierwszych miejsc tabeli. Wcześniej Juve zremisowało z Paradyżem 2:2 i z Mechanikiem 1:1.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Pawlak (k), Badowski, Kaczorowski, Mordalski - P.Chudzik (od 78 min. Małolepszy), Jędrzejczak (od 64 min. Valente), Maraszek (od 84 min. Marek), Masłowski, Kaczmarek - Sajda (od 66 min. J.Dzieran). Żółta kartka: P.Chudzik. Widzów około 300. Sędziował Mariusz Kobus.

W następnej kolejce Jutrzenka w sobotę, 1 czerwca zagra w Przedborzu z Pilicą o godzinie 17.00.

W meczu klasy B nasze rezerwy mimo prowadzenia 3:1 uległy Sokołowi w Goszczanowie 3:6. Gole dla Juve II zdobyli: Przemysław Sobczyk w 6 i 33 min. oraz Jakub Kobusiewicz w 25 min. Skład Jutrzenki II: Noweta - Stawicki, A.Cybulski, P.Kobusiewicz, Hanszla - Kacyna (od 66 min. Zakrzewski), J.Kobusiewicz, Wałęsa, J.Klys - Sobczyk (k), Młotkiewicz (od 75 min. Rzepnicki). Żółte kartki: Sobczyk i A.Cybulski. Widzów około 30. Sędziował Szala.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec