Jutrzenka Warta

IV liga: Jutrzenka Warta - Zjednoczeni Stryków 0:2 (0:2)
Klasa B: Jutrzenka II Warta - LZS Kalinowa 1:2 (1:1)

04 maja 2013 19:50

W meczu XXVI kolejki Jutrzenka uległa w Warcie Zjednoczonym Stryków 0:2. Oba gole dla gości zdobył Adam Patora. W 9 min. z bliska skierował piłkę do naszej bramki, a w 36 min. wykorzystał zawachanie naszego bramkarza i głową ustalił wynik meczu. Juve do przerwy grało słabo, choć trzeba przyznać, że nie mogło zagrać w tym meczu aż 6 zawodników! Za kartki pauzowali: Michał Mordalski, Michał Kaczmarek i Tomasz Jędrzejczak. Kontuzjowani są: Mateusz Maraszek i Artur Wolny. Zaś zawieszony nadal jest Piotr Sajda. Na domiar złego w 40 min. boisko opuścił z powodu kontuzji Fabiano Valente. Dopiero w drugiej części Jutrzenka zagrała lepiej. W 52 min. po składnej akcji Juve goście ratowali się wybiciem piłki na rzut rożny. W 65 min. w boczną siatkę trafił Jędrek Dzieran, a w 73 min. nad bramką z bliska strzelał Radek Badowski. W 82 min. strzał z 16 metrów obronił nasz Tomek Kwiatkowski. W 87 min. najlepszą sytuację dla nas w tym meczu zaprzepaścił Marcin Nowicki strzelając obok okienka, zaś w ostatniej minucie po wrzutce nasi nie potrafili trafić do pustej bramki! W sumie zasłużona wygrana gości. Warto odnotować kolejne debiuty w Juve. Swe pierwsze mecze zagrali: 18-letni Jakub Kobusiewicz i 17-letni Jakub Wałęsa, a powrót do drużyny zaliczył też Michał Małolepszy.

Skład Juve: Kwiatkowski (k) - Nowicki, Kaczorowski, Marek (od 82 min. Wałęsa), Pawlak - Jarecki, J.Kobusiewicz (od 60 min. Małolepszy), Badowski, Valente (od 40 min. J.Dzieran), Masłowski - Stępiński. Żółte kartki: Jarecki, Pawlak, Marek i Małolepszy. Widzów około 300. Sędziował Rafał Michalak.

W następnej kolejce, w sobotę 11 maja Jutrzenka zagra w Zduńskiej Woli o godzinie 17.00 z Pogonią Ekolog.

W meczu klasy B rezerwy Jutrzenki przegrały na własnym stadionie z Kalinową 1:2. Gola dla Juve zdobył w 13 min. Przemysław Sobczyk. Na początku drugiej części gry karnego nie wykorzystał Artur Budziak. Skład Juve II: Marek Wojciechowski (od 46 min. Bajerski) - Stawicki, A.Cybulski (od 82 min. Piecyk), R.Cybulski, Musiał (od 46 min.Mijas) - Małolepszy (od 60 min. Mateusz Wojciechowski), Budziak (k), W.Dzieran, Hanszla - Sobczyk, Grzelak. Żółte kartki: Małolepszy i A.Cybulski. Widzów około 50. Sędziował Piotr Romek. W następnej kolejce nasze rezerwy, w niedzielę 12 maja zagrają z liderem tabeli w Zapolu o godzinie 17.00.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec