Jutrzenka Warta

Wygrana z Olimpią Karsznice
Z Orlętami Cielądz w Sieradzu!

07 kwietnia 2013 20:30

W ostatnim sparingu przed rundą wiosenną Jutrzenka wygrała 7 kwietnia w Zduńskiej Woli na sztucznej trawie z Olimpią Karsznice 5:2 (3:1), po golach Radka Badowskiego-2, Michała Kaczmarka, Mateusza Maraszka i Krzysztofa Stępińskiego.

Skład Juve: Kwiatkowski - Nowicki, Wolny, Pawlak - Jarecki, Badowski, Masłowski, Maraszek, Mordalski - Stępiński, Kaczmarek. Na zmiany wchodzili: Wojciechowski - Jędrzejczak, J.Dzieran, Valente i Łukasz Masłowski (trener).

Pierwszy mecz ligowy Jutrzenka zagra 13 kwietnia, w sobotę o godzinie 17.30 z Orlętami Cielądz. Spotkanie odbędzie się w Sieradzu na sztucznej trawie, bo nasza murawa nadal jest nie gotowa do meczów. W Jutrzence mogą zadebiutować: Marek Wojciechowski i Piotr Marek (pozyskani z Warty Sieradz) oraz Jędrzej Dzieran (ostatnio MKS Zduńska Wola). Niestety nie zagra Artur Wolny (z Widawii), gdyż pauzuje za żólte kartki z jesieni. Nie zagra również nasz najlepszy strzelec w historii klubu - Piotr Sajda, który odbywa trzymiesięczną karę zawieszenia.

Wcześniej, bo 10 kwietnia Juve miało zagrać zaległy mecz XVIII kolejki z Mazovią w Rawie Mazowieckiej, ale został przełożony na 8 czerwca! Zaległy mecz z Włókniarzem Zgierz odbędzie się 12 czerwca, a z Concordią 15 maja! Zaś ostatnie dwie kolejki odbęda się w nowych terminach - 15 i 23 czerwca! Juve na szczęście ostatniego meczu nie musi grać, bo z ligi wycofało się Sorento, a z nimi mieliśmy grać mecz ostatniej, XXXIV kolejki!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec