Jutrzenka Warta

Porażka z Charłupią Mała! Remis z Konopnicą
Walne Zebranie Członków Klubu - 15 marca, godzina 18.00!

24 lutego 2013 11:40

W ostatnim sparingu przed rundą wiosenną Jutrzenka, w niedzielę 10 marca na sztucznej trawie w Sieradzu przegrała z zespołem klasy okręgowej - LGKS Charłupią Mała 1:2 (1:1). Gola dla Juve z rzutu karnego zdobył w 35 minucie Radek Badowski. Warto odnotować grę w zespole LGKS-u naszego wychowanka - Piotra Tomaszewskiego, który prawdopodobnie będzie wypożyczony na pół roku. Pojawił się w naszym zespole Paweł Kaczorowski, a z drużyny na pewno odejdzie Mateusz Dobrzański (przejdzie do Pilicy Przedbórz). Skład Juve z tego sparingu: Kwiatkowski - Nowicki, Badowski, Kaczorowski, Pawlak - Jarecki, Maraszek, Masłowski, Stępiński, M.Kaczmarek - Sajda. Na zmiany wchodzili: Marek Wojciechowski, Sz.Noweta - Piotr Marek, Jędrzej Dzieran.

W kolejnym meczu sparingowym w sobotę, 2 marca na sztucznej trawie i przy sztucznym świetle w Zduńskiej Woli Jutrzenka zremisowała z zespołem klasy okręgowej - MLKS Konopnicą 2:2 (0:1). Do przerwy prowadzili "goście" po golu z rzutu karnego... grającego trenera MLKS-u, naszego wychowanka - Witolda Sowały! W drugiej części  gole dla Juve zdobyli: Sylwester Pawlak i Radosław Badowski, a że Konopnica zdobyła także gola mecz zakończył się sprawiedliwym remisem. Skład Juve: Kwiatkowski - Wolny, Badowski, Marek, Pawlak - Jarecki, Maraszek, Valente, Masłowski, M.Kaczmarek - Sajda. Na zmiany wchodzili: Szymon Noweta - Nowicki, Jędrzej Dzieran, Mordalski, Stępiński.

15 marca (piątek) o godzinie 18.00 w Warckim Centrum Kultury odbędzie się Walne Zebranie członków i sympatyków Jutrzenki. Zebranie będzie miało charakter sprawozdawczy. Wszystkich kibiców i członków klubu serdecznie zapraszamy!

W swym piątym meczu sparingowym Jutrzenka w sobotę, 23 lutego na sztucznej trawie w Sieradzu uległa innemu IV-ligowcowi Pilicy Przedbórz 0:2. W koncówce meczu Krzysztof Stępiński z rzutu karnego trafił w słupek. Była to czwarta porażka Juve w sparingach! Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Nowicki, Badowski, Piotr Marek, Pawlak - Stępiński, Maraszek, Fabiano, Masłowski,Michał Kaczmarek - Sajda. Na zmiany wchodzili: Marek Wojciechowski - Artur Wolny, Jędrzej Dzieran.

Start rundy wiosennej - 24 marca. Juve zagra wówczas na wyjeździe z Mazovią Rawa Mazowiecka (niedziela, godzina 13.00). Pierwszy mecz w Warcie w Wielką Sobotę, 30 marca o 15.00 z Concordią Piotrków Trybunalski.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec