Jutrzenka Warta

Sparingi:Widzew Młoda Ekstraklasa - Jutrzenka 7:0 (1:0)
Jutrzenka - LKS Kobierzycko 3:3 (1:2)

27 styczeń 2013 19:44

W kolejnym meczu sparingowym, 2 lutego Juve poległo w Łodzi na ChKs-ie zespołowi Młodej Esktraklasy Widzewa aż 0:7. Do przerwy jeszcze nie było tak tragicznie, bo RTS prowadził po golu z rzutu karnego Jakuba Kowalskiego w 35 min. Oprócz Kowalskiego z pierwszej drużyny Widzewa zagrał jedynie Piotr Mroziński. Druga połowa to wiele zmian z obu stron i 6 goli łodzian. Skład Juve: Kwiatkowski - Nowicki, Wolny, Marek, Pawlak - Jarecki, Jędrzejczak, Maraszek, Fabiano, Kaczmarek - Stępiński. Na zmiany wchodzili: Wojciechowski, Noweta - Masłowski, Sajda, Dobrzański.

W pierwszym meczu sparingowym Jutrzenka 27 stycznia na sztucznej trawie w Zdunskiej Woli zremisowała z Kobierzyckiem 3:3. Gole dla Juve zdobywali: Mateusz Maraszek - 2 (54 i 73 min.) i Piotr Sajda (42 min.). Skład Jutrzenki: Wojciechowski Marek - Nowicki, Wolny, Marek, Pawlak - Stępiński, Badowski, Maraszek, Mordalski - Masłowski, Sajda. Na zmiany wchodzili: Jędrzejewski - Fabiano, Kaczmarek, Jędrzejczak, Dzieran. W Juve debiutowali: bramkarz Marek Wojciechowski i Piotr Marek (obaj Warta Sieradz), Artur Wolny (Widawia), Jędrek Dzieran (PMOS Zduńska Wola) oraz Seweryn Jędrzejewski (bramkarz z Pyszkowa).

Pozostałe sparingi: 10 luty (niedziela) - Astoria Szczerców w Zduńskiej Woli o 11.00, 17 luty (niedziela) - KKS Kalisz w Sieradzu o 13.00, 23 luty (sobota) - Pilica Przedbórz w Zduńskiej Woli o 18.00, 2 marca (sobota) - Konopnica w Zduńskiej Woli o 18.00, 9 marca - Olimpia Karsznice w Warcie o 11.00.

Aktualności

I kolejka

25-26 lipca 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Zjednoczeni Stryków Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn Orzeł Nieborów
Stal Głowno Ner Poddębice
Boruta Zgierz Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Orkan Buczek
Skalnik Sulejów Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce ŁKS II Łódź
Czarni Rząśnia Warta Sieradz
Omega Kleszczów Pogoń Zduńska Wola