Jutrzenka Warta

XXI HALOWE MISTRZOSTWA ZIEMI SIERADZKIEJ!
JUVE BRONI TYTUŁU! B-KLASA W TURNIEJU LZS-U!

22 grudzień 2012 10:12

W sobotę, 19 stycznia piłkarze Jutrzenki wystąpią w XXI Halowych Mistrzostwach Ziemi Sieradzkiej, które odbędą się w hali sieradzkiej Jednostki Wojskowej. Juve, które broni tytułu z roku 2012 zagra w grupie z WKS Wieluń (g.14.42), Zawiszą Pajęczno (g.11.42), Kobierzyckiem (g.13.30) i Konopnicą (g. 10.30). W drugiej grupie zagrają: Warta Sieradz, Pogoń Ekolog, Warta Działoszyn, Kwiatkowice i Widawia. Jutrzenkę wspierać będzie kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców, a tradycyjnie już redakcja Juve gol wyda specjalny numer poświęcony wyłącznie występom na hali. Emocji na pewno nie zabraknie! Początek mistrzostw o godzinie 9.00.

Miło nam poinformować o kilku wydarzeniach związanych z naszą Jutrzenką! Po udanym 2012 roku nasi zawodnicy i sam klub kandydują w plebiscytach organizowanych przez lokalne gazety. Robert Jarecki jest kandydatem na sportowca ziemi sieradzkiej w plebiscycie tygodnika 7-dni. Aby oddać głos na najlepszego strzelca Juve w IV lidze i halówki z roku minionego należy oddać głos na kuponie wyciętym z gazety lub wysłać sms o treści: nasze.sportowiec 4 na numer 71601. W tym samym plebiscycie do wydarzenia roku kandyduje sukces Jutrzenki jakim był powrót do IV ligi po 11 latach. W tym przypadku można głosować jedynie na kuponie wyciętym z gazety. Natomiast w plebiscycie organizowanym przez "Nad Wartą" do sportowca ziemi sieradzkiej kandyduje Piotr Sajda (sms o tresci: sportowiecnw.15 na numer 72355), nasz najlepszy strzelec w klasie okręgowej. Startuje również nasz były zawodnik Witold Sowała (sportowiecnw.17). Natomiast na trenera roku kandyduje nasz były trener Mariusz Wróbel (sportowiecnw.37). Głosować można również na kuponach wyciętych z gazety. Wszystkich kibiców zachęcamy do głosowania.

Pierwszy trening nasi zawodnicy odbyli 14 stycznia. Pojawili się na nim nowi zawodnicy: Artur Wolny (Widawia), Szymon Komorek ze Zduńskiej Woli, Jędrzej Dzieran (ostatnio PMOS Zd.-Wola), Marek Wojciechowski (nasz wychowanek, ostatnio Warta Sieradz) oraz Seweryn Jędrzejewski (Pyszków). Harmonogram sparingów: 27 stycznia (niedziela) - Kobierzycko w Zduńskiej Woli o 14.00, 2 luty - Widzew MESA w Łodzi, 10 luty (niedziela) - Astoria Szczerców w Zduńskiej Woli o 11.00, 17 luty (niedziela) - KKS Kalisz w Sieradzu o 13.00, 23 luty - trwają poszukiwania rywala, 2 marca (sobota) - Konopnica w Zduńskiej Woli o 18.00, 9 marca - Olimpia Karsznice w Warcie o 11.00.

Swoje halowe występy zaliczy w ten weekend również drugi zespół Jutrzenki. Juve II zagra w niedzielę, 20 stycznia w Błaszkach o mistrzostwo powiatu sieradzkiego LZS-u. Nasze rezerwy zagrają w grupie z Burzeninem, Tubądzinem i Piastem Błaszki. Początek zmagań godzina 10.00, a pierwszy mecz naszego zespołu o godzinie 12.30.

Aktualności

I kolejka

25-26 lipca 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Zjednoczeni Stryków Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn Orzeł Nieborów
Stal Głowno Ner Poddębice
Boruta Zgierz Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Orkan Buczek
Skalnik Sulejów Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce ŁKS II Łódź
Czarni Rząśnia Warta Sieradz
Omega Kleszczów Pogoń Zduńska Wola