Jutrzenka Warta

XXI HALOWE MISTRZOSTWA ZIEMI SIERADZKIEJ!
JUVE BRONI TYTUŁU! B-KLASA W TURNIEJU LZS-U!

22 grudnia 2012 10:12

W sobotę, 19 stycznia piłkarze Jutrzenki wystąpią w XXI Halowych Mistrzostwach Ziemi Sieradzkiej, które odbędą się w hali sieradzkiej Jednostki Wojskowej. Juve, które broni tytułu z roku 2012 zagra w grupie z WKS Wieluń (g.14.42), Zawiszą Pajęczno (g.11.42), Kobierzyckiem (g.13.30) i Konopnicą (g. 10.30). W drugiej grupie zagrają: Warta Sieradz, Pogoń Ekolog, Warta Działoszyn, Kwiatkowice i Widawia. Jutrzenkę wspierać będzie kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców, a tradycyjnie już redakcja Juve gol wyda specjalny numer poświęcony wyłącznie występom na hali. Emocji na pewno nie zabraknie! Początek mistrzostw o godzinie 9.00.

Miło nam poinformować o kilku wydarzeniach związanych z naszą Jutrzenką! Po udanym 2012 roku nasi zawodnicy i sam klub kandydują w plebiscytach organizowanych przez lokalne gazety. Robert Jarecki jest kandydatem na sportowca ziemi sieradzkiej w plebiscycie tygodnika 7-dni. Aby oddać głos na najlepszego strzelca Juve w IV lidze i halówki z roku minionego należy oddać głos na kuponie wyciętym z gazety lub wysłać sms o treści: nasze.sportowiec 4 na numer 71601. W tym samym plebiscycie do wydarzenia roku kandyduje sukces Jutrzenki jakim był powrót do IV ligi po 11 latach. W tym przypadku można głosować jedynie na kuponie wyciętym z gazety. Natomiast w plebiscycie organizowanym przez "Nad Wartą" do sportowca ziemi sieradzkiej kandyduje Piotr Sajda (sms o tresci: sportowiecnw.15 na numer 72355), nasz najlepszy strzelec w klasie okręgowej. Startuje również nasz były zawodnik Witold Sowała (sportowiecnw.17). Natomiast na trenera roku kandyduje nasz były trener Mariusz Wróbel (sportowiecnw.37). Głosować można również na kuponach wyciętych z gazety. Wszystkich kibiców zachęcamy do głosowania.

Pierwszy trening nasi zawodnicy odbyli 14 stycznia. Pojawili się na nim nowi zawodnicy: Artur Wolny (Widawia), Szymon Komorek ze Zduńskiej Woli, Jędrzej Dzieran (ostatnio PMOS Zd.-Wola), Marek Wojciechowski (nasz wychowanek, ostatnio Warta Sieradz) oraz Seweryn Jędrzejewski (Pyszków). Harmonogram sparingów: 27 stycznia (niedziela) - Kobierzycko w Zduńskiej Woli o 14.00, 2 luty - Widzew MESA w Łodzi, 10 luty (niedziela) - Astoria Szczerców w Zduńskiej Woli o 11.00, 17 luty (niedziela) - KKS Kalisz w Sieradzu o 13.00, 23 luty - trwają poszukiwania rywala, 2 marca (sobota) - Konopnica w Zduńskiej Woli o 18.00, 9 marca - Olimpia Karsznice w Warcie o 11.00.

Swoje halowe występy zaliczy w ten weekend również drugi zespół Jutrzenki. Juve II zagra w niedzielę, 20 stycznia w Błaszkach o mistrzostwo powiatu sieradzkiego LZS-u. Nasze rezerwy zagrają w grupie z Burzeninem, Tubądzinem i Piastem Błaszki. Początek zmagań godzina 10.00, a pierwszy mecz naszego zespołu o godzinie 12.30.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec