IV liga: Jutrzenka - Włókniarz Pabianice 2:2 (1:0)
Klasa B: Wągłczew - Jutrzenka II Warta 4:0 (0:0)

11 listopada 2012 16:37

W meczu XVI kolejki Jutrzenka zaledwie zremisowała w Warcie z Włókniarzem Pabianice 2:2. Mimo stworzenia niezliczonej liczby sytuacji Juve zdobyło tylko jeden punkt. Do przerwy Jutrzenka zdobyła tylko jednego gola, choć dogodnych sytuacji było kilka. W 5 min. Krzysztof Stępiński trafił z bliska w słupek! W 26 min. Robert Jarecki strzelał z dalszej odległości, ale obok słupka. W 36 min. ładna akcja Juve nie została zakończona strzałem. W 37 min. kibice wreszcie byli szczęśliwi. Po podaniu Jaro swego gola z pola karnego zdobył Mateusz Maraszek. W końcówce strzelali jeszcze - Michał Mordalski i dwukrotnie Jaro, ale bramkarz był na posterunku. Druga połowa to supersytuacje Juve i gole... Włókniarza. Na początku fatalnie spudłowali: Piotr Sajda, Stępiński i Przemysław Chudzik!!! Goście wyrównali w 56 min. po dobitce głową Grzegorza Gorącego z bliska, a dwie minuty później wyszli na prowadzenie po strzale samobójczym Tomasza Jędrzejczaka!!! Juve cisnęło i w 66 min. po akcji Michała Kaczmarka Jaro wyrównał. Było dużo czasu i sytuacji, ale bramka gości tego dnia była zaczarowana. Swych znakomitych szans nie wykorzystali: w 69 min. Stępiński, w 81 min. Kaczmarek, w 89 min. Piotr Tomaszewski i w 90 min. Sajda. Szkoda dwóch straconych punktów, bo każdy jest dla nas ważny jak nigdy. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Jarecki, Kaczorowski, Jędrzejczak, Pawlak - P.Chudzik, Fabiano (od 88 min.Tomaszewski), Maraszek, Mordalski (od 53 min. Kaczmarek) - Sajda (k), Stępiński (od 73 min. Dobrzański). Żółte kartki: Kaczorowski, Jarecki i Fabiano. Widzów około 250. Sędziował Krzysztof Jakubowski.

W meczu XVII kolejki Jutrzenka w sobotę, 17 listopada o godzinie 13.00 zagra w Skierniewicach z Sorento.

W meczu klasy B nasze rezerwy niestety przegrały w Wągłczewie 0:4. Skład Jutrzenki II: Bajerski - Błaszczyk (od 45 min. Pawlak), Grzelak, Dzieran, Musiał - J.Budziak, A.Budziak (k), Nowicki, Hanszla - Piecyk, Sobczyk.