Jutrzenka Warta

IV liga: Zawisza Pajęczno - Jutrzenka Warta 1:0 (0:0)
Klasa B: Jutrzenka II Warta - Sokół Goszczanów 1:2 (1:1)

07 października 2012 08:44

W meczu XI kolejki Jutrzenka przegrała w Pajęcznie z Zawiszą 0:1. Gola miejcowi zdobyli w 76 minucie po ładnym uderzeniu Roberta Brożyny z dystansu w nasze okienko. Mecz nie stał na najwyższym poziomie. Zawisza więcej utrzymywał się przy piłce, ale Jutrzenka miała swoje sytuacje. A że więcej miał zespół z Pajęczna, to zasłużenie wygrał. W pierwszej części gry Juve miało jedną dododną sytuację, ale strzał głową Radka Badowskiego w 33 min. przeleciał nad poprzeczką. Gospodarze mieli trzy super sytuacje, ale strzały z 18, 34 i 38 min. mijały naszą bramkę. Druga część gry to kolejne sytuacje Zawiszy i kontry Jutrzenki. W 59 min. strzelał Piotr Sajda, ale obok słupka. W 64 min. po akcji Roberta Jareckiego strzelal Michał Kaczmarek, ale bramkarz obronił. Po stracie gola Juve się odkryło, a Zawisza miał kolejne świetne szanse. W 80 min. zawodnik Zawiszy był sam na sam z Tomaszem Kwiatkowskim, ale gol na nasze szczęście nie padł.  

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Dobrzański, Kaczorowski, Maraszek, Pawlak - Jarecki (od 74 min. P.Chudzik), Fabiano (od 55 min. Masłowski), Badowski (od 87 min. Nowicki), Kaczmarek - Sajda (k), Stępiński. Żółte kartki: Masłowski, Stępiński, Sajda. Widzów około 150, w tym 25 z Warty. Sędziował Błażej Pietrzak.

W następnej kolejce, w niedzielę 14 października, o godzinie 15.30 Jutrzenka podejmować będzie Włókniarza Moszczenica. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol. 

W meczu klasy B rezerwy Jutrzenki uległy w Warcie Sokołowi Goszczanów 1:2. Gola dla Juve w 11 min. zdobył Marcin Nowicki strzałem z rzutu wolnego. Skład Jutrzenki II: Noweta - J.Chudzik, R.Iwankiewicz (od 45 min. J.Kobusiewicz), Kopacki, P.Chudzik - Małolepszy (od 85 min. Stawicki), A.Budziak (k), Nowicki, Hanszla (od 70 min. Jachowicz) - Tomaszewski, Sobczyk. Widzów około 100.

W następnej kolejce nasze rezerwy w niedzielę, 14 października zagrają o 11.00 w Kamiennej.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec