Jutrzenka Warta

X kolejka: Jutrzenka - Pogoń Ekolog Zd.-Wola 3:1 (1:1)
Klasa B: Iskra Stolec - Jutrzenka II Warta 1:1 (0:0)

30 września 2012 14:56

W meczu X kolejki Jutrzenka odniosła zwycięstwo nad Pogonią Ekolog Zduńska Wola. Mecz obfitował w wiele sytuacji i Juve zasłużenie zdobyło 3 punkty. W 13 min. nasz bramkarz Tomek Kwiatkowski w ładnym stylu obronił strzał zawodnika Pogoni. W 19 min. po akcji Roberta Jareckiego strzelał Piotr Sajda, ale bramkarz gości wybił piłkę nad poprzeczkę. Minutę później Juve prowadziło. Po rożnym Jareckiego głową piłkę do siatki skierował Mateusz Maraszek! W 22 min. po kolejnej akcji "Jaro" Krzysztof Stępiński z bliska nie trafił w piłkę. W 24 min. po błędzie byłego reprezentanta Polski Pawła Kaczorowskiego goście wyrównali w sytuacji sam na sam. W 26 min. strzał Macieja Masłowskiego przeleciał tuż nad poprzeczką. W 35 min. Stępiński z bliska trafił w nogi bramkarza po błędzie obrony. W 43 min. silny strzał Sajdy sparował bramkarz Pogoni. W 52 min. po akcji Sajdy "Stempel" z bliska nie trafił w piłkę. W 62 min. po wrzutce "Jaro" Maraszek po raz drugi głową trafił do bramki gości i Juve wyszło na prowadzenie. W 66 min. strzał "Jaro" odbił bramkarz, ale nasi napastnicy nie zdążyli z dobitką. W 73 min. po wolnym Pogoni "Kwiatek" odbił piłkę, a  całą sytaucję wyjaśnił Radek Badowski. W 83 min. było po meczu. Po indywidualnej akcji Stepińskiego bramkarz wybił piłkę, ale strzał Roberta Jareckiego był mierzony i Juve zdobyło ładnego gola ustalając wynik meczu! W sumie zasłużona wygrana Jutrzenki!

Skład Juve: Kwiatkowski - Dobrzański, Kaczorowski (od 77 min. Nowicki), Maraszek, Pawlak - Jarecki (od 88 min. Królikowski), Badowski, Masłowski (od 53 min. Fabiano), Kaczmarek (od 65 min. Tomaszewski) - Sajda (k), Stępiński. Żółta kartka: Tomaszewski. Widzów około 400. Sędziował Marcin Muszyński.

W XI kolejce, w sobotę, 6 października o godzinie 15.30 Jutrzenka zagra w Pajęcznie z Zawiszą.

W meczu 7. kolejki klasy B rezerwy Jutrzenki Warta zremisowały w Stolcu z Iskrą 1:1. Wyrównującego gola dla Juve w 78 min. zdobył Tomasz Błaszczyk.

Skład Jutrzenki II: Noweta - Jachowicz, Kopacki, P.Kobusiewicz, Musiał - Błaszczyk, Małolepszy, A.Budziak, Hanszla, Janiak - J.Budziak.

W następnej kolejce, w niedzielę, 7 października Jutrzenka II zagra w Warcie o godzinie 11.00 z Sokołem Goszczanów.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec