IV liga: Jutrzenka Warta - Mazovia Rawa Maz. 0:1 (0:0)

26 września 2012 20:46

W zaległym meczu I kolejki Jutrzenka przegrała w Warcie z innym beniaminkiem - Mazovią Rawa Mazowiecka 0:1. Mecz stał na słabym poziomie. Jutrzenka w całym spotkaniu oddała jeden (!!!) strzał na bramkę gości. Naszym nie pomógł nawet były reprezentant Polski - Paweł Kaczorowski i w sumie Juve zasłużenie przegrało z zespołem, który nie należy do potentatów ligi. Pierwsza połowa to tylko trzy sytuacje! W 25 min. po akcji indywidualnej Robert Jarecki strzelił po długim rogu obok słupka. W 43 min. Jaro oddał strzał z rzutu wolnego, z ponad 30 metrów, ale bramkarz odbił piłkę. W doliczonym czasie gry po  rożnym strzał głową zawodnika gości minął naszą bramkę. Co prawda na początku meczu Piotr Sajda był faulowany w polu karnym, ale utrzymał się przy piłce i goście zażegnali niebezpieczeństwo. Juve grało ospale, w wolnym tempie i bez pomysłu na sforsowanie defensywy gości. W drugiej połowie do 80 minuty z boiska wiało nudą. Wtedy po wielu błędach naszej obrony Tomek Kwiatkowski obronił z bliska strzał zawodnika Mazovii. Po rzucie rożnym Juve straciło gola po strzale głową Piotra Bednarka. W końcówce chaotyczne ataki Juve nie dały wyrównania (jedyna sytuacja w 86 min. Krzysztofa Stępińskiego), a goście mogli zdobyć drugiego gola. W 90 min. strzał napastnika Mazovii minął nasz słupek, a w doliczonyum czasie gry w sytuacji trzech na jednego nasz bramkarz obronił i mecz zakończył się wygraną gości.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Pawlak, Kaczorowski, Maraszek, Mordalski (od 74 min. Dobrzański) - Jarecki, Fabiano (od 61 min. Nowicki), Masłowski (od 85 min. Tomaszewski), Kaczmarek - Sajda (k), Stępiński. Żółta kartka: Mordalski. Widzów niecałe 200. Sędziował Tomasz Sośnierz z Łodzi.

W X kolejce Jutrzenka w niedzielę, 30 września podejmować będzie w Warcie o godzinie 16.00 Pogoń Ekolog Zduńska Wola.