VIII kolejka: Jutrzenka Warta - Boruta Zgierz 2:1 (1:1)
Triumf Łukasza Masłowskiego

19 września 2012 20:22

Po dwóch dniach przerwy w nadawaniu (kłopoty z serwerem) znów jesteśmy i mamy dobre wieści dla kibiców Juve. Po rezygnacji trenera Mariusza Wróbla (podobno uczynił to przed meczem z Paradyżem) w poniedziałek trening poprowadził Piotr Sajda, zaś już we wtorek, 18 września swój pierwszy trening przeprowadził nowy trener Jutrzenki - Łukasz Masłowski. Dzień później Juve wygrało mecz VIII kolejki z Borutą Zgierz 2:1, choć przegrywało. Gole dla Juve zdobyli: w 18 min. Krzysztof Stępiński po akcji Fabiano Valente i w 56 min. Michał Kaczmarek po podaniu Macieja Masłowskiego! Goście prowadzili po samobójczym trafieniu ... Mateusza Maraszka (10 min.). W sumie zasłużona wygrana Jutrzenki, choć gdyby nie super interwencje naszego bramkarza wynik mógł być zupełnie inny. Juve mogło 'dobić" gości, ale swe sytuacje zaprzepaścili: w 65 min. Robert Jarecki i dwie minuty później "Stempel".

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Pawlak, Badowski, Maraszek, Mordalski - Kaczmarek (od 67 min. P.Chudzik), Masłowski, Fabiano, Jarecki (od 89 min. Królikowski) - Sajda (k) (od 60 min. Tomaszewski), Stępiński (od 83 min. Nowicki). Żółte kartki: Masłowski, Pawlak. Widzów około 200. Sędziował Piotr Milczarek.

W IX kolejce, w sobotę, 22 września Jutrzenka zagra na wyjeździe ze Zjednoczonymi Stryków o godzinie 16.30.