Jutrzenka Warta

Walne zebranie członków klubu! Sparing na remis!
Drugie miejsce młodego Juve w turnieju w Błaszkach!

19 lutego 2023 20:01

W piątek, 17 lutego odbyło się walne zebranie członków naszego klubu. Uczestniczyło w nim kilkunastu członków i sympatyków Juve. Obecne były władze miasta z Burmistrzem Warty - Krystianem Kroguleckim, przewodniczącym Rady Miejskiej - Grzegorzem Kopackim i radnym Krzysztofem Klimaszewskim na czele. Z zaproszonych gości obecni byli: dyrektor ZGKiM - Patryk Polowczyk i syn właściciela Hydry Skład - Jan Wójcicki. Walne zebranie udzieliło zarządowi absolutorium za rok 2022 i uchwaliło zamierzenia do pracy na ten rok.

W kolejnym meczu sparingowym, w sobotę 18 lutego Jutrzenka w Kamieniu zremisowała ze Szczytem Szczytniki 1:1 (0:1). Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach atmosferycznych (porywisty wiatr i padający deszcz) i na nierównym boisku. Gola dla Jutrzenki w pierwszej części gry zdobył Kamil Woźniak.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szczawiński, Maciaszczyk, Pawlak, Nowicki - Kaźmierczak, Jóźwiak, Kobierski, Młotkiewicz - Woźniak, Kępniak. Na zmiany wchodzili: Musiał, Andrzejewski, Ciołek, Ostrowski, Łuczak, Kamola, Grembowicz.

W następnym meczu, w niedzielę 26 lutego o godzinie 12.00 zagramy w Uniejowie z Termami.

Młode Juve z roczników 2008-2011 zajęło drugie miejsce w I turnieju Justekfreestyle Cup. W całodniowych zmaganiach w hali w Błaszkach Jutrzenka wygrała 5 meczów oraz dwa razy musiała uznać wyższość rywali. Niestety ten jeden, najważniejszy w wielkim finale z zespołem z Wielunia. Nasi piłkarze zdobyli większość nagród indywidualnych. Najlepszym piłkarzem został uznany Jakub Kamola, królem strzelców z 10 golami został Antoni Ostrowski, zaś najładniejszego gola zdobył Tymoteusz Sochacki. Oprócz wymienionych zawodników Juve reprezentowali: Cezary Raźniewski, Jakub Kędzia, Jan Krawczyk i Szymon Stępień.
Podziękowanie dla Krzysztofa Stępińskiego za super organizację i zaproszenie dla naszego klubu oraz dyrektorowi ZGKiM Patrykowi Polowczykowi za zapewnienie transportu.
Brawo młode Juve!

Aktualności

XXVII kolejka

27-28 maja 2023 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 7 : 0 Hetman Rusiec
Złoczewia Złoczew 2 : 0 KS Karsznice
Prosna Wieruszów 1 : 1 Tęcza Brodnia
Słowian Dworszowice 1 : 13 Warta II Sieradz
TS Janiszewice 3 : 1 Sokół Goszczanów
Warta Działoszyn 0 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 2 : 2 LZS Brąszewice
Warta Osjaków 2 : 6 Czarni Rząśnia
Warta Działoszyn 8 : 0 Słowian Dworszowice
Tęcza Brodnia 0 : 4 Złoczewia Złoczew