Jutrzenka Warta

Halówka dla Pogoni Zduńska Wola!
Pierwszy trening w piątek, start ligi przesunięty!

18 stycznia 2023 11:02

Pogoń Zduńska Wola zdobyła halowe mistrzostwo ziemii sieradzkiej. W finale turnieju rozegranego 14 stycznia w Sieradzu - Pogoń pokonała Orkan Buczek 2:1, a decydującego gola zdobył były widzewiak - Adrian Budka! W meczu o III miejsce III-ligowa Warta Sieradz wygrała 7:2 z Kwiatkowicami, które kilka dni później wycofały się z rozgrywek IV ligi! Sieradzka halówka rozegrana została już po raz XXIX! Niestety nie zagrała w tej imprezie nasza Jutrzenka, bo zajmuje obecnie piąte miejsce w klasie okręgowej (zagrały trzy najlepsze drużyny okręgówki, ale żadna z nich nie wyszła z grupy eliminacyjnej). Może za rok turniej rozegrać w nowo budowanej hali w Warcie, jeśli zagra w nim nasza Jutrzenka!? Pożyjemy, zobaczymy!

W piątek, 20 stycznia piłkarze Jutrzenki wznawiają treningi. Nasi piłkarze z trenerem Włodzimierzem Dzieranem spotkają się o godzinie 18.00 na naszym stadionie, a potem udadzą się na warcki orlik!

Zmieniono start rundy wiosennej klasy okręgowej. Ostatecznie pierwsza kolejka wiosny rozegrana zostanie tydzień później niż wcześniej planowano. Mecz z Sokołem Goszczanów zagramy w Warcie (jesienią gospodarzem w Warcie był zespół Sokoła!!!) w weekend 18-19 marca.

Wcześniej Juve zagra kilka sparingów. 12 lutego o godzinie 14.00 z Opatówkiem, 19 lutego o 12.00 ze Szczytem Szczytniki, 26 lutego o 12.00 w Uniejowie z Termami oraz 4-5 marca z Korabiem Łask.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec