PUCHAR: AMATORZY ZAPOLICE - JUTRZENKA 3:1 (2:1)!!!
OLDBOY JUVE WARTA - KWIATKOWICE 0:6 (0:4)

05 wrzesień 2012 19:37

Sensacją zakończył się mecz Jutrzenki Warta z Amatorami z Zapolic w ramach IV rundy okręgowego Pucharu Polski. Nasze Juve przegrało 1:3 odpadając z dalszych rozgrywek!!! Od 13 min. Juve prowadziło 1:0 po golu Przemysława Chudzika (podawał Michał Kaczmarek), ale później to amatorski zespół z Zapolic zdobywał gole. W 35 min. wyrównał, a dwie minuty później już prowadził. Mimo czterech zmian Juve nie potrafiło po przerwie wyrównać, a Zapolice w 80 min. zdobyły trzeciego gola i sensacja stała się faktem!!! Skład Jutrzenki: Sipowicz - Dobrzański (od 46 min. Stępiński), Jędrzejczak, Badowski, Pawlak - Kaczmarek, Nowicki (k), Fabiano (od 52 min. Maraszek), P.Chudzik  - Królikowski (od 46 min. Masłowski), Tomaszewski (od 46 min. Sajda). Sędziował: Łukasz Tomczyk.

Nasz drugi zespół w pucharze Oldboy Juve Warta nie poradził IV-ligowym Kwiatkowicom i przegrał w Warcie 0:6 (0:4). Oldboye tylko do przerwy mogli zdobyć gola, ale swe sytuacje zaprzepaścili Przemek Sobczyk, Wiktor Wawrowski, Kuba Kobusiewicz i Hubert Kamola (poprzeczka po rzucie wolnym). Skład Juve: R.Wicherski - Kopacki, Kamola, Iwankiewicz (od 46 min. Hanszla), P.Kobusiewcz (od 55 min. A.Sowała) - R.Cybulski, Dzieran, J.Kobusiewicz, Sobczyk - W.Wawrowski, Dzwonkowski. Żółta kartka: Dzwonkowski. Widzów około 70, sędziował Kowalewski.

W najbliższy weekend, w sobotę (8 września) Jutrzenka w IV lidze zagra w Radomsku z Mechanikiem o godzinie 17.00, zaś nasze rezerwy w niedzielę (9 września) o godzinie 11.00 w Warcie zagrają z Pyszkowem.