Jutrzenka Warta

Sparing: Jutrzenka Warta - KS Opatówek 1:3 (1:1)
I kolejka z Goszczanowem - 21 sierpnia o 15.00 w Sieradzu!

30 lipca 2022 18:33

W zaległym meczu sparingowym, z Opatówkiem rozegranym 3 sierpnia, ulegliśmy gościom 1:3. Honorowy gol dla nas padł do przerwy po trafieniu samobójczym. W drugiej części gry, gdy na boisku było już kilku naszych juniorów młodszych goście zdobyli dwa gole. Dla młodych piłkarzy Juve był to pierwszy występ w meczu seniorskiej piłki.

Skład Jutrzenki: Komorek - Nowicki, Maciaszczyk, Pawlak, Świtała - Piotr Ostrowski, Jóźwiak, Kobierski, Woźniak - Jezierski, Młotkiewicz. Trener Włodzimierz Dzieran. Na zmiany wchodzili: Krzysztof Ostrowski - Kaźmierczak, Sajda, Ciołek, Grembowicz, Kamola, Greber.

W ten weekend nasi piłkarze nie grają (startuje Puchar Polski i nasz planowany rywal z Gruszczyc nie może z nami zagrać), a w przyszłą środę (10 sierpnia) o godzinie 18.00 zagramy w Warcie z Brąszewicami prowadzonymi przez... Marcina Kobierskiego.

Zaś 14 sierpnia zagramy już mecz pucharowy, a rywala poznamy po I rundzie, która odbędzie się w najbliższy weekend.

Poznaliśmy termin I kolejki nowego sezonu. Gospodarz meczu Sokół Goszczanów zaprasza nas na mecz do Sieradza (w Goszczanowie trwa remont boiska) na niedzielę, 21 sierpnia na godzinę 15.00!

Nastąpiła zmiana na stanowisku gospodarza naszego klubu. W miejsce Wojciecha Sajdy od 1 sierpnia mamy Pawła Ostrowskiego. Panu Wojtkowi dziękujemy z całego serca za szczególną dbałość o nasz obiekt i budynek klubowy, a w nowym miejscu pracy życzymy sukcesów zawodowych. Zaś panu Pawłowi życzymy owocnej pracy na naszym stadionie!

W pierwszym meczu sparingowym przed nowym sezonem, w sobotę 30 lipca Jutrzenka uległa w Koźminku Zielonym 1:4. Honorowego gola dla Juve zdobył Szymon Andrzejewski. Porażka zbyt dotkliwa, ale z różnych względów nie zagrali w naszych barwach: Kacper Jezierski, Dawid Kępniak, Sylwester Pawlak, Maciej Witkowski, Kamil Woźniak i Marek Wojciechowski, który być może wróci jeszcze do naszego klubu. Z "nowych" twarzy mogliśmy ujrzeć w Koźminku: Szymona Andrzejewskiego, Mateusza Strumińskiego, zawodnika z Brazylii oraz juniora Krzysztofa Ostrowskiego.

Skład Jutrzenki: Komorek - Strumiński, Maciaszczyk, Andrzejewski, Świtała - Piotr Ostrowski, Nowicki, Jóźwiak, Kobierski, testowany Brazylijczyk - Młotkiewicz. Trener Włodzimierz Dzieran. Na zmiany wchodzili: Krzysztof Ostrowski - Kaźmierczak, Łuczak.

W następnym meczu sparingowym, w środę 3 sierpnia w godzinach wieczornych zagramy w Warcie z KS Opatówek.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec