Jutrzenka Warta

Jutro sparing z Zielonymi Koźminek o godzinie 11.00!
Brazylijczyk trenuje z Juve! Będą wzmocnienia składu!

29 lipca 2022 09:46

Po małych kłopotach organizacyjno-sportowych wszystko w naszym klubie wraca na właściwe tory. Nie zagraliśmy co prawda meczu sparingowego z Opatówkiem z powodu braku kadry, ale jutrzejszy mecz kontrolny z Zielonymi Koźminek nie jest zagrożony. Spotkanie odbędzie się w Koźminku o godzinie 11.00.

Kto wystąpi w zespole prowadzonym przez Włodzimierza Dzierana? Ostatnio na treningu pojawił się lewonożny Brazylijczyk o dobrych warunkach fizycznych. Wystąpił już u nas raz w zimowym sparingu, ale nie trafił do nas ostatecznie. Czy teraz przekona do siebie trenera i dogada się z zarządem? Zobaczymy!

Ponadto z zespołem trenują: Szymon Andrzejewski (nasz wychowanek ostatnio grający w IV lidze w Toruniu), Mateusz Strumiński (ostatnio Wola Będkowska) oraz juniorzy młodsi naszego klubu: Igor Grembowicz, Krzysztof Ostrowski, Adrian Ciołek i Bartosz Kamola.

Niestety treningów do tej pory nie wznowili: bramkarz Marek Wojciechowski oraz obrońca Dawid Wierzbicki i trudno powiedzieć czy zagrają u nas jesienią! Oby zmienili zdanie i wrócili do Juve!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec