Jutrzenka Warta

Trampkarze nadal w klasie okręgowej! Przegrany baraż!
Ostatnie spotkanie w piątek, zdjęcia w nowych strojach!

21 czerwca 2022 09:00

Drugi rok z rzędu naszym trampkarzom nie udało się przejść meczów barażowych i tym samym awansować do II Ligi Wojewódzkiej. Tym razem nasi młodzi piłkarze w dwumeczu nie dali rady Relaxowi Czerniewice ulegając w rewanżu 1:3, mimo że prowadzili po golu Igora Grembowicza! A że pierwszy mecz w Warcie również przegraliśmy (0:1), to drużyna z okręgu piotrkowskiego zagra w przyszłym sezonie w II Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Wielka szkoda, bo akurat ten rywal był w zasięgu naszych młodych futbolistów. Zdecydował mecz na naszym stadionie, gdzie młode Juve zagrało słabo w pierwszej części gry tracąc gola po błędzie obrony! Kolejna szansa awansu za pół roku, jeśli oczywiście nasi już juniorzy wygrają jesienią swoją klasę okręgową!

W piątek, 24 czerwca po raz ostatni w tym sezonie spotkają się nasi piłkarze. Po krótkim treningu odbędzie się sesja zdjęciowa w nowych strojach. Następnie nasz cały zespół wraz z trenerem, kierownikiem, gospodarzem klubu oraz zarządem i zaproszonymi gośćmi udadzą się do restauracji "Pod Wiatrakiem" na podsumowanie sezonu, a zwłaszcza udanej rundy wiosennej! Tam też dowiemy się czy wszyscy zawodnicy zamierzają pozostać w naszym klubie na przyszły sezon!

Pierwszy trening przed sezonem 2022/23 odbędzie się w połowie lipca, a start rundy jesiennej zaplanowany jest na połowę sierpnia!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec