Jutrzenka Warta

Dziś jubileusz!!! Ostatni sparing jutro z Gruszczycami
19 marca o godzinie 15.00 mecz z Wartą Działoszyn!

11 marca 2022 13:14

Dziś nasz klub obchodzi swoje urodziny. 11 marca 1925 roku w Warcie powstał pierwszy klub sportowy o nazwie Czerwoni. Po II wojnie światowej założyciele Czerwonych reaktywowali klub (była nawet nazwa - Gwardia) i nazwali go ostatecznie Jutrzenką! Tak więc od 97 lat istnieje w Warcie sport i oby istniał przez najbliższe 100!!! Więcej o historii naszego klubu przeczytacie w zakładce Historia! Na stulecie naszego klubu planowane jest wydanie monografii klubowej! Wszystkich byłych zawodników, działaczy oraz kibiców i ich rodziny prosimy o kontakt z klubem w celu przekazania lub skopiowania zdjęć i innych ważnych pamiątek!

Jutro, tj. w sobotę 12 marca o godzinie 15.00 zagramy w Warcie ostatni mecz sparingowy przed rozpoczęciem rundy wiosennej! Naszym rywalem będą występujące w klasie A - Gruszczyce. Serdecznie zapraszamy!

Już za tydzień, w sobotę 19 marca o godzinie 15.00 zagramy pierwszy mecz ligowy. Naszym przeciwnikiem będzie Warta Działoszyn, a spotkanie rozegrane zostanie na naszym stadionie. Jesienią w Działoszynie był remis 0:0, a oba kluby borykały się wówczas z wielkimi kłopotami kadrowymi. Wszystkich kibiców zapraszamy. Bilety w cenie 5 zł. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec