Jutrzenka Warta

Sparing: Jutrzenka Warta - Zieloni Koźminek 3:1 (2:0)
Sparing: Warta II Sieradz - Jutrzenka Warta 0:3 (0:2)

25 lutego 2022 10:28

W swym kolejnym meczu sparingowym, w sobotę 26 lutego w Zduńskiej Woli, Jutrzenka pokonała Zielonych Koźminek 3:1, po golach Łukasza Świtały, Kacpra Kaźmierczaka i Kamila Woźniaka.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szczawiński, Maciaszczyk, Witkowski, Łuczak - Ostrowski, Kobierski, Nowicki, Świtała - Jezierski, Kaźmierczak. Na zmiany wchodzili: Komorek, Woźniak.

Warto odnotować "debiut" w naszych barwach Łukasza Świtały z Warty Sieradz.

W kolejnym meczu sparingowym, w czwartek 24 lutego Jutrzenka zagrała w Sieradzu z rezerwami Warty Sieradz (trener Łukasz Markiewicz) wygrywając 3:0, po golach Dawida Kępniaka-2 i Kacpra Jezierskiego.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Szczawiński, Witkowski, Wierzbicki, Łuczak - Kaźmierczak, Kobierski, Jezierski, Ostrowski -  Młotkiewicz, Kępniak. Na zmiany wchodził Krystek. Pod nieobecność trenera Włodzimierza Dzierana zespół prowadził Wiktor Wawrowski.

W Jutrzence po raz pierwszy w sparingu pojawili się: Dawid Kępniak z Pogoni Zduńska Wola i Maciej Witkowski z rezerw Warty Sieradz i na pewno byłyby to duże wzmocnienia naszego składu.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec