Jutrzenka Warta

Nowy zarząd i komisja rewizyjna Jutrzenki Warta!
Trampkarze Jutrzenki najlepsi w turnieju w Zduńskiej Woli!

06 lutego 2022 10:51

W piątek, 4 lutego odbyło się Walne Zebranie MKS Jutrzenka Warta, które miało charakter sprawozdawczo-wyborczy. Uczestniczyło w nim 13 członków klubu, zaproszeni goście (Burmistrz Warty - Krystian Krogulecki, radny miejski - Krzysztof Klimaszewski, kierownik Wydziału Kultury, Turystyki i Sportu - Łukasz Jeziorny, prezes ZWiK - Jakub Tworo i dyrektor ZGKiM - Patryk Polowczyk) oraz kilkunastu kibiców. Po udzielonym absolutorium ustępującemu zarządowi, wybrano nowy zarząd na trzyletnią kadencję (tak stanowi nowy statut klubu przyjęty na tym właśnie zebraniu). Do nowych władz klubu weszli: zarząd - Edward Stasiak, Paweł Ostrowski, Władysław Janiak, Hubert Kamola, Krzysztof Lisiecki, Jakub Kłys i piłkarz naszego klubu Piotr Kobierski, komisja rewizyjna - Wiktor Wawrowski, Mariusz Gajecki i Andrzej Pałucki. Zarówno zarząd, jak i komisja rewizyjna ukonstytuują się na najbliższych swych posiedzeniach, ale raczej pewnym jest, że prezesem klubu pozostanie Edward Stasiak. Nowo wybranym władzom życzymy dużo sił i sukcesów w tym trudnym dla nas okresie! Powodzenia!

W sobotę, 5 lutego trampkarze Jutrzenki Warta brali udział w turnieju halowym o puchar Prezydenta Zduńskiej Woli. W gronie dziewięciu drużyn młode Juve okazało się bezapelacyjnie najlepsze wygrywając siedem meczów i notując tylko jeden remis! Stosunek bramek 14:1!

Wyniki Jutrzenki: z Funinio Łask-Kolumna 1:0 (gol Antoniego Ostrowskiego), z Kwiatkowicami 1:0 (Fabian Borczyk), z Victorią Szadek 2:0 (Marcin Szeląg i Jakub Kamola), z Olimpią I Karsznice 1:0 (Kacper Greber), z Pogonią Zduńska Wola 3:1 (Marcin Szeląg-2 i Antoni Ostrowski), z Talentem Burzenin 0:0, z Olimpią II Karsznice 1:0 (Fabian Borczyk), z Grocholicami Bełchatów 5:0 (Marcin Szeląg-3, Jakub Kamola i Antoni Ostrowski). Marcin Szeląg z 6 golami został królem strzelców turnieju! W zespole prowadzonym przez Huberta Kamolę oprócz strzelców goli zagrali: Krzysztof Ostrowski, Michał Szałek - Klaudia Wewiór, Bartosz Kamola, Kamil Janiak i Adam Kubik. Kierownikiem drużyny był Paweł Ostrowski, a jedynym kibicem Miłosz Solarek! Wielkie gratulacje!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec