Jutrzenka Warta

Walne zebranie członków klubu 4 lutego o 18.00 w WCK!
Zwycięski sparing z Opatówkiem!

22 stycznia 2022 18:11

W pierwszym meczu sparingowym, w piątek 28 stycznia Jutrzenka wygrała w Zduńskiej Woli z Opatówkiem 3:2 (1:0). Gole dla naszego zespołu zdobyli: Kamil Woźniak-2 oraz Dawid Wierzbicki. Skład Jutrzenki: Komorek - Szczawiński, testowany zawodnik, Kobierski, Wierzbicki - Woźniak, Nowicki, Maciaszczyk, Caio Cesar - Młotkiewicz, testowany zawodnik. Na zmiany wchodzili: Krystek, Kaźmierczak, Łuczak i testowani zawodnicy. Trener: Włodzimierz Dzieran.

Na 4 lutego (piątek) zaplanowano Walne Zebranie Członków naszego klubu. Będzie ono miało charakter sprawozdawczo-wyborczy i odbędzie się w Warckim Centrum Kultury, początek o godzinie 18.00. Wszystkich sympatyków, kibiców, piłkarzy, członków klubu Wsparcia "Tylko Jutrzenka" serdecznie zapraszamy. Liczymy, że przybędą wszyscy, którym dobro Jutrzenki leży na sercu. W roku 2021 z powodu pandemii zebranie sprawozdawcze się nie odbyło, a na ostatnim walnym, wyborczym w 2020 roku było obecnych... 16 osób!!! Pokażmy, że zależy nam na tym klubie i przybądźmy do WCK 4 lutego!!!

W piątek, 21 stycznia zarząd klubu spotkał się po raz pierwszy w tym roku z piłkarzami Jutrzenki Warta. Na pierwszy trening umówiono się na wtorek i do czasu znalezienia nowego trenera zajęcia prowadził będzie jeden z najlepszych zawodników w historii naszego klubu, legenda Juve, obecnie trener drużyn młodzieżowych - Włodzimierz Dzieran.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec