Jutrzenka Warta

Bartosz Grabowski trenerem Jutrzenki Warta!
Trzej nowi zawodnicy! Puchar z Wartą Działoszyn!

02 września 2021 21:02

Odetchnęli z ulgą sympatycy Jutrzenki Warta. W czwartek, 2 września trening naszych seniorów poprowadził wreszcie trener - Bartosz Grabowski. Po perypetiach z trenerem Krzysztofem Łukszasem nasz prezes znalazł trenera z prawdziwego zdarzenia (ostatnie treningi prowadził piłkarz Piotr Kobierski). Bartosz Grabowski już był naszym grającym trenerem wiosną 2014 roku, ale w IV lidze mu się nie powiodło. Oby w klasie okręgowej było zupełnie inaczej. Wcześniej i... później był naszym solidnym lewym obrońcą.

Mamy wreszcie trenera, mamy też trzech nowych zawodników! W ostatnim dniu okienka transferowego (31 sierpnia) nasz prezes dopiął transfery: bramkarza Szymona Komorka oraz dwóch ofensywnych piłkarzy - Beniamina Trzepacza i Dawida Maciaszczyka! Ostatecznie nasza kadra liczy obecnie 22 zawodników (z kontuzjowanym Sylwestrem Pawlakiem i dwoma 15-latkami, którzy czekają na specjalistyczne badania lekarskie - Kacprem Kaźmierczakiem i Filipem Łuczakiem). Obecnie naszymi zawodnikami mogą zostać jedynie piłkarze wolni, bez kontraktów!

Dziś odbyło się losowanie III rundy okręgowego Pucharu Polski. Juve zmierzy się w niej 15 września (środa) z Wartą Działoszyn, a mecz odbędzie się w Warcie o godzinie 16.30.

Najbliższy mecz w Warcie odbędzie się 8 września (środa), gdy naszym przeciwnikiem będzie lider tabeli - WKS Wieluń, a mecz rozpocznie się o godzinie 17.30. Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

VI kolejka

11-12 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Hetman Rusiec 0 : 6 WKS Wieluń
Zawisza Pajęczno 1 : 3 Czarni Rząśnia
Jutrzenka Warta 1 : 0 GKS Chojne
Piast Błaszki 3 : 2 Warta Działoszyn
Warta II Sieradz 8 : 0 Tęcza Brodnia
Słowian Dworszowice 5 : 2 LZS Brąszewice
KS Karsznice 2 : 4 TS Janiszewice
Złoczewia Złoczew 1 : 2 MLKS Konopnica