Jutrzenka Warta

Bartosz Grabowski trenerem Jutrzenki Warta!
Trzej nowi zawodnicy! Puchar z Wartą Działoszyn!

02 września 2021 21:02

Odetchnęli z ulgą sympatycy Jutrzenki Warta. W czwartek, 2 września trening naszych seniorów poprowadził wreszcie trener - Bartosz Grabowski. Po perypetiach z trenerem Krzysztofem Łukszasem nasz prezes znalazł trenera z prawdziwego zdarzenia (ostatnie treningi prowadził piłkarz Piotr Kobierski). Bartosz Grabowski już był naszym grającym trenerem wiosną 2014 roku, ale w IV lidze mu się nie powiodło. Oby w klasie okręgowej było zupełnie inaczej. Wcześniej i... później był naszym solidnym lewym obrońcą.

Mamy wreszcie trenera, mamy też trzech nowych zawodników! W ostatnim dniu okienka transferowego (31 sierpnia) nasz prezes dopiął transfery: bramkarza Szymona Komorka oraz dwóch ofensywnych piłkarzy - Beniamina Trzepacza i Dawida Maciaszczyka! Ostatecznie nasza kadra liczy obecnie 22 zawodników (z kontuzjowanym Sylwestrem Pawlakiem i dwoma 15-latkami, którzy czekają na specjalistyczne badania lekarskie - Kacprem Kaźmierczakiem i Filipem Łuczakiem). Obecnie naszymi zawodnikami mogą zostać jedynie piłkarze wolni, bez kontraktów!

Dziś odbyło się losowanie III rundy okręgowego Pucharu Polski. Juve zmierzy się w niej 15 września (środa) z Wartą Działoszyn, a mecz odbędzie się w Warcie o godzinie 16.30.

Najbliższy mecz w Warcie odbędzie się 8 września (środa), gdy naszym przeciwnikiem będzie lider tabeli - WKS Wieluń, a mecz rozpocznie się o godzinie 17.30. Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec