Jutrzenka Warta

CONCORDIA P. T. - JUTRZENKA WARTA 2:2 (0:1)

18 sierpnia 2012 22:00

Remisem zakończył się pierwszy mecz Jutrzenki w IV lidze po 11 latach. Przed meczem podział punktów kibice Jutrzenki wzięliby w ciemno, ale po spotkaniu pozostał mały niedosyt, bo do 86 min. Juve prowadziło, a gospodarze od 40 minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Tomasza Kukułki. Szkoda straconych dwóch punktów, a z drugiej strony punkt na wyjeździe ze znaną firmą z Piotrkowa Trybunalskiego to sukces naszej młodej i nie tak doświadczonej drużyny. Początek meczu należał do miejscowych, ale gola zdobyło Juve. W 8 min. po akcji Krzysztofa Stępińskiego i podaniu Piotra Sajdy - Robert Jarecki z bliska pokonał bramkarza Concordii. Do przerwy wynik się utrzymał, a gospodarze jak wspomnieliśmy wyżej od 40 minuty po faulu na Jareckim grali w osłabieniu. W tej części gry jeszcze swe sytuacje zmarnowali Jarecki (40 min. - rzut wolny) i Stępiński (42 min. po akcji Fabiano Valente). Gdy wydawało się, że druga część gry będzie należała do Juve Concordia wyrównała. W 60 min. gola zdobył Da Silva i był remis. Jednak w 80 min. znów byliśmy na prowadzeniu, gdy po podaniu Michała Mordalskiego swego drugiego gola zdobył Jarecki. Końcówka należała do gospodarzy, którzy zepchnęli Juve do obrony. W 86 min. inny Brazylijczyk z Concordii - Elemurem wyrównał i ten rezultat nie zmienił się do końca meczu. W Jutrzence zadebiutowali: Krzysztof Stępiński i Michał Kaczmarek (Piast Błaszki), Fabiano Valente (Ustków), Tomasz Jędrzejczak i Michał Mordalski (ŁKS Młoda Ekstraklasa) i Maciej Masłowski (Pogoń Ekolog).

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Nowicki (od 70 min. Masłowski), Badowski, Jędrzejczak, Pawlak - Kaczmarek (od 65 min. Mordalski), Fabiano, Maraszek, Stępiński (od 70 min. P.Chudzik) - Sajda (k), Jarecki. Żółta kartka: Badowski. Sędziował Albert Różycki. Widzów około 100, w tym 24 z Warty!

W III kolejce, 25 sierpnia (sobota) Jutrzenka o godzinie 17.30 podejmować będzie Włókniarz Zgierz. Na meczu wydany zostanie nowy numer Juve gol i nabyć będzie można pamiątki klubowe (szaliki, koszulki, odznaki, płyty DVD ze zdjęciami i filmami z halowych MZS - 1999 i 2012 oraz zdobycia okręgowego PP - 1999).

Aktualności

XIX kolejka

14 listopada 2020 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Orkan Buczek 3 : 0 Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów 6 : 1 Ceramika Opoczno
Ner Poddębice 5 : 4 Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów 2 : 1 Stal Głowno
Orzeł Nieborów 0 : 0 Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 : 1 Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski 1 : 2 LKS Kwiatkowice
ŁKS II Łódź 4 : 1 Skalnik Sulejów
Warta Sieradz 6 : 0 Jutrzenka Drzewce
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Czarni Rząśnia