Jutrzenka Warta

I kolejka: Warta Działoszyn - Jutrzenka Warta 0:0
Ambitna postawa na miarę jednego punktu Juve!!!

15 sierpnia 2021 08:08

W meczu I kolejki sieradzkiej klasy okręgowej, w sobotę 14 sierpnia Jutrzenka po ambitnej grze zremisowała bezbramkowo w Działoszynie z Wartą. Oba kluby po spadku z IV ligi mają kłopoty kadrowe, mimo to stworzyły dobre, zacięte widowisko i zarówno jak i drudzy mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę! Najlepszą dla nas zmarnował Dominik Szczawiński, gdy w 71 minucie w sytuacji sam na sam naciskany przez obrońcę strzelił z bliska nad bramką!

W Juve zadebiutowali: wychowankowie klubu 16-letni Dominik Szczawiński i 20-letni Jakub Szczęsny oraz były zawodnik Chojnego - Dawid Grzelak. Z Sochy wrócili do nas: Marek Wojciechowski, Marcin Nowicki, Piotr Tomaszewski, Filip Krystek.

Skład Jutrzenki: Wojciechowski - Nowicki, Pałucki, Kobierski (k), Młotkiewicz - Szczawiński, Tomaszewski, Burski, Ostrowski - Krystek, Grzelak (od 66 min. Szczęsny). Trener Krzysztof Łukszas (w tym meczu zastępował go na ławce Hubert Kamola, bo nasz trener musiał pauzować za czerwoną kartkę z minionego sezonu i dyrygował naszym zespołem z trybun). Sędziował Dawid Fuczyński. Widzów około 60.

W II kolejce Jutrzenka ma podejmować Konopnicę, ale nie wiadomo czy mecz dojdzie w najbliższy weekend do skutku, bo wesele ma nasz bramkarz Marek Wojciechowski, a goście nie chcą się zgodzić na przełożenie spotkania! Ot, taka piękna postawa fair play!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec