Jutrzenka Warta

Sylwester Pawlak po operacji, Robert Jarecki w Błaszkach!
W piątek sparing z Gruszczycami. Pożegnanie Kobiego!

05 sierpnia 2021 11:56

Komplikuje się sytuacja kadrowa naszej Jutrzenki na kilka dni przed rozpoczęciem rozgrywek (spotkanie I kolejki z Wartą w Działoszynie w sobotę 14 sierpnia). W meczu sparingowym z Ustkowem groźnej kontuzji głowy doznał nasz kapitan Sylwester Pawlak (jest już po operacji) i jesienią raczej nie zagra już w Juve. Naszemu kapitanowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko!

Inny nasz były kapitan, wychowanek naszego klubu Robert Jarecki (nie grał u nas już wiosną), mimo obecności na kilku naszych treningach zdecydował się na grę w Piaście Błaszki. Nie będziemy tego komentować, po prostu życzymy Jarowi sukcesów w dalszej karierze, niestety tylko w klasie okręgowej!

W piątek (6 sierpnia) o godzinie 19.00 zagramy prawdopodobnie ostatni sparing przed ligą. Naszym przeciwnikiem w Warcie będą Gruszczyce. Jaki skład wystawi nasz nowy trener Krzysztof Łukszas zobaczymy jutro wieczorem.

W sobotę wieczorem w Sieradzu o godzinie 19.00 tuż przed meczem ligowym Warty Sieradz odbędzie się pożegnanie Marcina Kobierskiego (byłego gracza także naszej Jutrzenki), który zakończył wiosną swoją bogatą karierę piłkarską (najlepszy strzelec w historii sieradzkiego klubu). Popularnemu Kobiemu dziękujemy za godne reprezentowanie naszych barw. W trzech rundach gry (wiosna 2012, wiosna 2019, jesień 2019) w Juve Marcin Kobierski w 44 meczach zdobył... 44 gole! Taką skutecznością (1 gol na mecz) w naszych brawach nie może poszczycić się nikt w historii naszego klubu! Kobiemu życzymy teraz sukcesów trenerskich (prowadzi drużyny młodzieżowe w Sieradzu).

Aktualności

XXX kolejka

15-18 czerwca 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Rząśnia 3 : 4 Jutrzenka Warta
Warta II Sieradz 1 : 0 WKS Wieluń
TS Janiszewice 5 : 2 LZS Brąszewice
MLKS Konopnica 4 : 2 GKS Chojne
Warta Działoszyn 2 : 1 Tęcza Brodnia
Zawisza Pajęczno 0 : 4 Słowian Dworszowice
Piast Błaszki 7 : 1 Hetman Rusiec
Złoczewia Złoczew 6 : 3 KS Karsznice