Jutrzenka Warta

Jutrzenka rozpoczęła przygotowania do sezonu!
Wargowiak zrezygnował, kto będzie jego następcą?

21 lipca 2021 06:29

Z kilkudniowym opóźnieniem (pierwszy trening planowany był na 15 lipca), bo dopiero we wtorek, 20 lipca piłkarze Jutrzenki odbyli pierwsze zajęcia przed nowym sezonem (start ligi 14 sierpnia - wyjazdowy mecz do Działoszyna). Powód opóźnienia jest prosty, a zarazem prozaiczny - brak trenera!

15 lipca z tej funkcji zrezygnował Jarosław Wargowiak (trochę dziwne zachowanie trenera, który zgłasza rezygnację w dniu zaplanowanego pierwszego treningu). Działacze usilnie szukają nowego trenera, choć chętnych do pracy w Juve po prostu nie ma!!! Tak więc pierwszy trening poprowadził gościnnie (dziękujemy za pomoc) trener Robert Trojszczak, ale nakład obowiązków w Akademii Warty Sieradz nie pozwoli mu chyba zostać trenerem naszej Jutrzenki!

Być może dziś wieczorem poznamy nazwisko nowego opiekuna naszych piłkarzy! Dwóch trenerów się zastanawia (Marek Przybył i Bartosz Grabowski). Obaj już pracowali w Juve i to na poziomie IV ligi! Liczymy, że któryś z nich się zdecyduje i czwartkowy trening już poprowadzi nowy szkoleniowiec Jutrzenki!

Kogo z zawowników widzieliśmy na pierwszym treningu? Z kadry z minionego sezonu trenowali: Sylwester Pawlak, Piotr Kobierski, Robert Jarecki, Bartosz Pałucki, Emilian Sulgan i Piotr Ostrowski. Z byłych piłkarzy Juve, a ostatnio reprezentujący Sochę: Marek Wojciechowski, Piotr Tomaszewski, Marcin Nowicki, Sebastian Stawicki, Bernard Musiał. Z drużyny juniorów: Kacper Kaźmierczak, Filip Łuczak, Jakub Andrzejewski. Były junior Jakub Szczęsny oraz były nasz zawodnik Kamil Woźniak. W sumie uczestniczyło w treningu 16 zawodników, którzy swoją obecnością wlali w nasze serca trochę optymizmu w tym trudnym momencie naszego klubu!

Na kogo jeszcze można liczyć kompletując kadrę na nowy sezon? Obiecali pozostać u nas Piotr Burski oraz Dominik Młotkiewicz. Może wrócą do nas jeszcze: Krystian Smolarek (trenuje w Pogoni) i Maciej Dudek, a także dojdzie kilku juniorów. Na pewno trzeba znaleźć drugiego bramkarza, bo jednym to możemy sobie nie poradzić w mocnej przecież klasie okręgowej (takiego składu ligi nie było dawno). Chętnych piłkarzy do gry w naszym klubie zapraszamy na czwartkowy trening o godzinie 18.00!

Aktualności

XV kolejka

13-14 listopada 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 3 : 4 Czarni Rząśnia
WKS Wieluń 2 : 5 Warta II Sieradz
KS Karsznice 0 : 2 Złoczewia Złoczew
Tęcza Brodnia 3 : 1 Warta Działoszyn
Hetman Rusiec 2 : 4 Piast Błaszki
Słowian Dworszowice 4 : 1 Zawisza Pajęczno
LZS Brąszewice 1 : 2 TS Janiszewice
GKS Chojne 0 : 3 MLKS Konopnica