Jutrzenka Warta

Trampkarze nie dali rady Włókniarzowi Pabianice!
Dziś pierwsze rozmowy z piłkarzami!

29 czerwca 2021 10:07

W meczu rewanżowym o awans do II Ligi Wojewódzkiej nasi trampkarze ulegli w Pabianiach Włókniarzowi wynikiem 1:5 (0:2). Honorowego gola w drugiej części gry zdobył ładnym strzałem z dystansu Marcin Szeląg. Ponieważ w pierwszym meczu w Warcie również górą byli zawodnicy z Pabianic, to oni w nowym sezonie zagrają w II Lidze. Gratulujemy!

Dziękujemy naszym młodym piłkarzom za ambicję i włożone serce. Niestety jeszcze w tym roku to za mało do awansu (zabrakło może też szczęścia w losowaniu). Zabrakło na pewno warunków fizycznych i sił. Czas na dalsze treningi i wytrwałości w dążeniu do celu! Powodzenia!

Dziś, we wtorek 29 czerwca odbędą się pierwsze lub... ostatnie rozmowy z zawodnikami Jutrzenki, którzy reprezentowali nas w zakończonym niedawno sezonie. Kilku zawodników już zdało sprzęt i na pewno nie zagra u nas w klasie okręgowej. Kto zostanie? Dziś przekonamy się ile osób na ten moment mamy w kadrze na nowy sezon. Wszystkich chętnych do gry w naszym klubie zapraszamy na rozmowy i treningi!

Aktualności

XXX kolejka

15-18 czerwca 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Czarni Rząśnia 3 : 4 Jutrzenka Warta
Warta II Sieradz 1 : 0 WKS Wieluń
TS Janiszewice 5 : 2 LZS Brąszewice
MLKS Konopnica 4 : 2 GKS Chojne
Warta Działoszyn 2 : 1 Tęcza Brodnia
Zawisza Pajęczno 0 : 4 Słowian Dworszowice
Piast Błaszki 7 : 1 Hetman Rusiec
Złoczewia Złoczew 6 : 3 KS Karsznice