Jutrzenka Warta

Trampkarze walczą o II Ligę Wojewódzką! Rywal z Pabianic
XXXVII kolejka: Polonia P.T. - Jutrzenka Warta 7:0 (5:0)

21 czerwca 2021 08:03

We wtorek, 22 czerwca o godzinie 19.00 w Warcie odbędzie się pierwszy mecz barażowy o awans do II Ligi Wojewódzkiej! Rywalem naszej Jutrzenki będzie najlepszy zespół okręgu łódzkiego Włókniarz Pabianice. Zapraszamy wszystkich kibiców Juve oraz rodziny i znajomych młodych piłkarzy Juve, którzy wygrali wiosną rywalizację w okręgu sieradzkim bez przegranego meczu (jeden remis i siedem wysokich wygranych). Rewanż odbędzie się w piątek o godzinie 19.00 w Pabianicach!

W przedostatniej kolejce sezonu IV ligi, w sobotę 19 czerwca Jutrzenka przegrała wysoko z Polonią w Piotrkowie Trybunalskim aż 0:7!!! Juve straciło już ponad 100 goli w rozgrywkach. Jest zagrożenie, że skończymy ten sezon na ostatnim miejscu w tabeli, bo wszyscy zdobywają punkty oprócz nas! Niech ten smutny, najgorszy w historii sezon się już skończy, a nasi piłkarze oszczędzą męczarni swoim kibicom!

Skład Jutrzenki z tej niechlubnej porażki: Florczak (od 46 min. Wojciechowski) - Michał Lewandowski, Piotr Kobierski (od 75 min. Ostrowski), Pawlak (k), Cyprian Lewandowski - Dryka, Jurkowski, Dudek, Pałucki (od 46 min. Burski), Sulgan - Lewczuk (od 46 min. Cichosz). Trener Jarosław Wargowiak. Żółte katrtki: Florczak, Dudek, Piotr Kobierski.

W ostatniej kolejce tego sezonu, w czwartek 24 czerwca o godzinie 18.30 zagramy w Warcie z Orkanem Buczek. 

Aktualności

VI kolejka

11-12 września 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Hetman Rusiec 0 : 6 WKS Wieluń
Zawisza Pajęczno 1 : 3 Czarni Rząśnia
Jutrzenka Warta 1 : 0 GKS Chojne
Piast Błaszki 3 : 2 Warta Działoszyn
Warta II Sieradz 8 : 0 Tęcza Brodnia
Słowian Dworszowice 5 : 2 LZS Brąszewice
KS Karsznice 2 : 4 TS Janiszewice
Złoczewia Złoczew 1 : 2 MLKS Konopnica