Jutrzenka Warta

CZAS NA MECZE IV LIGI!!! W PUCHARZE JUVE Z KWIATKOWICAMI, JUTRZENKA Z ZAPOLICAMI!

11 sierpnia 2012 21:58

Nie grali sparingu w ostatni weekend przed rozpoczęciem rozgrywek IV ligi piłkarze Jutrzenki. Zamiast meczu nasi zawodnicy zagrali w sobotę na warckim Orliku turniej siatkonogi, który wygrali: Radek Badowski i Maciej Masłowski. Mimo, że liga startuje już w najbliższą środę (15 sierpnia), to Jutrzenka zagra swój pierwszy mecz dopiero w sobotę 18 sierpnia (na wyjeździe z Concordią Piotrków Trybunalski o godzinie 17.00). Wszystko za sprawą baraży (w meczach półfinałowych Uniejów zagra ze Zjednoczonymi Bełchatów, a Czarni Rząśnia z Mazovią) o wolne miejsce po Warcie Sieradz, która została przywrócona drugi rok z rzędu do III ligi. A ponieważ zwycięzcę baraży poznamy 18 sierpnia więc pierwszy mecz Juve zostanie rozegrany w późniejszym terminie! Jutrzenkę w Warcie zobaczymy dopiero 25 sierpnia, kiedy to w sobotę o godzinie 17.30 podejmować będziemy Włókniarz Zgierz w ramach III kolejki! Choć do rozpoczęcia meczów mistrzowskich zostało niewiele czasu, to kadra Jutrzenki jest nadal wielką niewiadomą, bo żaden z nowych zawodników nie jest jeszcze potwierdzony do gry. Najłatwiejsza sprawa wygląda z Fabiano Valente, bo posiada swą kartę zawodniczą. Pozostałych graczy nasz zarząd ma załatwić w najbliższych dniach! Oby się tylko udało, bo czas naprawdę nagli!

Poznaliśmy rywali naszych drużyn w rozgrywkach Pucharu Polski. W wyniku losowania nasi Oldboye zagrają w Warcie z Kwiatkowicami, zaś seniorzy w Zapolicach z Amatorami! Nie ustalono jeszcze terminu tych spotkań, ale na pewno będzie to jakaś środa września! W pozostałych meczach zagrają: Wójcin - Łubnice, Gal Gaz - Warta Sieradz, Kobierzycko - Warta Działoszyn, Pogoń Ekolog - Wieluń, Wola Wiązowa - Zawisza i Widawia - Piast.

W najbliższą niedzielę poznamy osiemnasty zespół łódzkiej IV ligi. W finale barażu zagrają w Łodzi: Termy Uniejów-Ostrowsko (wygrał 4:0 ze Zjednoczonymi Bełchatów) z Mazovią Rawa Mazowiecka (5:4 w karnych pokonali Czarnych Rząśnia - w meczu było 3:3). Zwycięzca barażu zagra z Jutrzenką zaległy mecz I kolejki. Kiedy? Wiadomo będzie w poniedziałek!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec