Jutrzenka Warta

XXV kolejka: Jutrzenka Warta - Warta Działoszyn 1:5 (0:2)
Klęska Juve!!! Skrót na siewie.tv!

17 kwietnia 2021 12:56

W meczu XXV kolejki w sobotę, 17 kwietnia Jutrzenka zagrała z sąsiadem tabeli - Wartą Działoszyn przegrywając z kretesem 1:5. Był to jeden z tych meczów o wszystko dla naszego Juve. Porażka komplikuje nasze szanse na zachowanie IV-ligowego bytu!

Do przerwy Juve straciło dwa gole, choć to Maciej Dudek mógł otworzyć mecz okazją z 4 minuty (piłka przeleciała nad bramką)! Potem dominowali już goście, a naszym jakby się nie chciało grać w piłkę.

W drugiej połowie samobója strzelił sobie nasz bramkarz i było po meczu!!! Goście punktowali nas, a my im nie przeszkadzaliśmy. W końcówce meczu honorowego gola dla Juve zdobył Adam Lewczuk i ten smutny mecz się zakończył wysokim laniem!!!

Skład Jutrzenki: Florczak (od 68 min. Wojciechowski) - Dryka, Piotr Kobierski (od 83 min. Sulgan), Pawlak (k), Cyprian Lewandowski (od 38 min. Michał Lewandowski) - Lewczuk, Dudek, Jurkowski (od 68 min. Pałucki), Cichosz - Młotkiewicz (od 46 min. Nadolski), Burski. Trener Sylwin Donart. Sędziował Mikołaj Kujawski. Żółte kartki: Pawlak, Cyprian Lewandowski. Mecz bez kibiców.

Skrót meczu dostępny jest na portalu siewie.tv:

http://siewie.tv/wideo/reportaze/13310-klska-jutrzenki-warta-tym-razem-z-wart-dziaoszyn-15

W następnej kolejce, już w środę 21 kwietnia o godzinie 17.00 zagramy w Głownie ze Stalą. Czas na rehabilitację panowie piłkarze!!!

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec