Jutrzenka Warta

Sparing: Ner Poddębice - Jutrzenka Warta 1:0 (1:0)
Sparing: UKS SMS Łódź CLJ - Jutrzenka Warta 2:1 (2:1)

21 lutego 2021 11:59

W kolejnym meczu sparingowym tej zimy, w środę 24 lutego w  Byczynie zagraliśmy z innym czwartoligowcem - Nerem Poddębice niestety przegrywając 0:1. Juve grało bardzo nieskutecznie (nasi zawodnicy trafili w słupek, poprzeczkę lub nie trafiali... do pustej bramki!), choć trzeba przyznać, że gospodarze też dwukrotnie trafili w nasz słupek!

Skład Jutrzenki: Florczak - Michał Lewandowski, Smolarek, Pawlak, Cyprian Lewandowski - Dryka, Dudek, Jurkowski - Młotkiewicz, Burski, Cichosz. Na zmiany wchodzili: Pałucki, Sulgan, Lewczuk, Kurzynoga i testowany zawodnik.

W sobotę (27 lutego) zagramy w Kępnie z Polonią prowadzoną przez... Tomasza Jaworskiego, a na boisku w składzie gospodarzy prawdopodobnie zobaczymy.... Rafała Burzyńskiego.

W kolejnym meczu sparingowym, w sobotę 20 lutego nasi piłkarze ulegli w Łodzi juniorom UKS SMS występującym w Centralnej Lidze Juniorów 1:2. Prowadzenie dla Juve zdobył Piotr Burski, ale gospodarze jeszcze do przerwy strzelili dwa gole po błędach naszej obrony. W drugiej części gry Piotr Burski z rzutu karnego strzelił w słupek i Jutrzenka ostatecznie przegrała.

Skład Jutrzenki: Florczak - Michał Lewandowski, Smolarek, Piotr Kobierski, Pawlak - Cyprian Lewandowski, Dudek, Jurkowski, Lewczuk - Burski, Młotkiewicz. Trener Sylwin Donart. Na zmiany wchodzili: Graczykowski, Pałucki, Sulgan i testowany Rafał Kurzynoga ze Zduńskiej Woli.

Aktualności

XV kolejka

19-20 listopada 2022 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 5 : 2 LZS Brąszewice
TS Janiszewice 1 : 0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4 : 4 Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew 1 : 2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2 : 0 Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice 3 : 0 KS Karsznice
Warta Działoszyn 0 : 1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6 : 0 Hetman Rusiec