Jutrzenka Warta

Sparing: Jutrzenka Warta - Olimpia Koło 2:1 (1:0)
Sparing: LKS Kwiatkowice - Jutrzenka Warta 3:2 (2:1)

14 lutego 2021 13:28

We wtorek, 16 lutego Jutrzenka zagrała kolejny mecz sparingowy. W Uniejowie pokonaliśmy IV-ligową Olimpię Koło 2:1 (1:0), po golach Piotra Burskiego i Radosława Jurkowskiego.

W następnym meczu sparingowym w sobotę 20 lutego o godzinie 12.00 zagramy w Łodzi z SMS-em.

W kolejnym meczu sparingowym tej zimy w sobotę 13 lutego Jutrzenka uległa w Zduńskiej Woli innemu IV-ligowcowi Kwiatkowicom 2:3. Gole dla Juve zdobywali: Piotr Burski i Dominik Młotkiewicz.

Skład Jutrzenki z tego sparingu: Florczak - Michał Lewandowski, Smolarek, Kobierski, Pawlak - Cyprian Lewandowski, Dryka, Jurkowski, Lewczuk - Młotkiewicz, Burski. Trener Sylwin Donart. Na zmiany wchodzili: Pałucki i Sulgan.

W zespole testowany był Adam Lewczuk, a zagrali będący już blisko Jutrzenki: Michał Lewandowski i Radosław Jurkowski z Neru Poddębice oraz bramkarz Norbert Florczak z AKS SMS-u Łódź. Nie zagrali chorzy i kontuzjowani: Wiktor Wojciechowski, Maciej Dudek, Robert Jarecki i Mariusz Graczykowski, testowany wcześniej napastnik Maciej Stańczyk z AKS SMS-u Łódź.

Wiosną w naszych barwach na pewno nie ujrzymy: Michała Chachuły (bramkarz obrażony na działaczy i chcący odejść do innego klubu), kontuzjowanych - Adriana Freta, Wiktora Bednarka (ma jednak zerwane więzadła krzyżowe), Kuby Młynarskiego, Patryka Ręcickiego oraz tych, którzy nie wznowili treningów: Rafała Burzyńskiego (trenuje w Polonii Kępno, której trenerem został... Tomasz Jaworski!!!), Alessandro Maginiego, Jana Nadolskiego i Sebastiana Masztakowa.

Aktualności

XXV kolejka

17-18 kwietnia 2021 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 1 : 5 Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 5 : 1 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów 0 : 2 Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola 2 : 1 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 2 : 1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia 0 : 3 Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice 0 : 2 Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz 3 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice
Boruta Zgierz Stal Głowno